Komagene'nin müşteriyi şikayet etmesi sorun çıkartır mı?

Koskoca komagene 63 TL'nin peşine düşecek :d adamların dakikada aldığı para sayısı :D

Bu arada çoğu kişi paran yok muydu falan demiş insanlık hali parası olmayabilir benim de bazen para olmayabiliyor gayet normal durum.

Koskoca komagene 63 TL'nin peşine düşecek :d adamların dakikada aldığı para sayısı :D

Bu arada çoğu kişi paran yok muydu falan demiş insanlık hali parası olmayabilir benim de bazen para olmayabiliyor gayet normal durum.
Şimdi buraya birilerine karşı içimi dökeceğim ama belki konuyla alakasız diye silinir.. Kontrol etmem gerektiğini düşünen arkadaşlar, zaten kontrol etmek için uygulamanın bende yüklenmeyeceğini, ATM'den baktığımda 300 lira olduğunu belirttim. Artı olarak ben evde 3 kişinin yemeğini, bulaşığını, çamaşırını ve temizliğini yapıyorum. Şehirden kimseyle arkadaş olmadığım için kendime katlanmaya çalışıyorum, sıfır temelle açıktan liseyi bitirmeye çalışıyorum ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Öbür yandan iş bakıyorum üstüne üstlük zaten kız olduğum için bir sürü ima duyuyorum.
Şimdi bunlar ne alaka diyeceksiniz bugün ben bizimkilerin yattığı yerleri ve oturma odasını topladım, bulaşıkları yerleştirdim, odamdaki eşyaların yerini değiştirdim değiştirirken de süpürdüm. Eşyalar da öyle sadece sandık masa falan değil ranzadan dolaplardan da bahsediyorum tek başıma yapıyorum ben bunları kocaman yatağı çekiyorum itiyorum. İş bitince düşünmeden oradan söyledim çünkü ay sonu olduğundan dolabı düzmemişlerdi zaten kahvaltı yapmamıştım, e benim de halim kalmamıştı. Sonra hem anlattığım olayın stresini çektim hem de aç kaldım üstüne üstlük akşam yemek çıkarıp masayı kurup kaldırdım birazdan da bulaşıkları yıkayacağım. Oh be.

Haklı falan değil, böyle durumlar her an yaşanabilir.
İşletme; ürünün hazırlanması, sana ulaşması, geri dönüşü gibi birçok şeyi planlarken sen daha kartında para olup olmadığını kontrol etmiyorsun ve hatayı da kendinde aramak yerine cezayı işletmeye kesiyorsun, evet kesinlikle konu sahibi haklı.

İşletme; ürünün hazırlanması, sana ulaşması, geri dönüşü gibi birçok şeyi planlarken sen daha kartında para olup olmadığını kontrol etmiyorsun ve hatayı da kendinde aramak yerine cezayı işletmeye kesiyorsun, evet kesinlikle konu sahibi haklı.
Tamam hadi öyleyse haklılarsa bana dava açsın bekliyorum.

Umarım bir gün cevap girmeden önce yazılanları da okursun orada belirtmişim çünkü kontrol etme durumum olmadığını üstelik önceki gün 300 lira olduğunu. Cevap yazmak için yazma. Kimsede hata aradığım yok, nerede cezayı işletmeye kesmişim? Boykot ederim dedim sadece. Ben haklı mıyım diye sormadım başım yanar mı diye sordum.

Geri
Yukarı