Komik anılarınız

İmam hatipte din dersinde ateist arkadaşım kağıda Allah yazıp yedi tüm sınıf koptuk arkadaş din hocasıyla bakışıyordu aklıma geldikçe gülüyorum.

Aynen kanka ya badboyum ateist kızlar falan düşüyor ya dinlere saygım yok kanka ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmam hatipte din dersinde ateist arkadaşım kağıda Allah yazıp yedi tüm sınıf koptuk arkadaş din hocasıyla bakışıyordu aklıma geldikçe gülüyorum.

Arkadaşın ezik yani. Bence onla arkadaş kalmaya devam etme. Allah'a yaptığı için söylemiyorum, hiç bir dine böyle yapmaya hakkı yok. Dayak manyağı olmadığına şükretsin.

İlkokul zamanında ödev yaparken mutfağa gittim. Bir kabın içinde bir şey vardı sarı ve sıvı. Bal sandım. Gelip gidip bakıyordum. En son yedim koskoca 1 kaşık. Anladım ki limon kokulu fairy imiş. Ağzımın içi hep köpük olmuştu. Aklıma geldikçe nasıl öyle bir şeye giriştiğimi hala anlamıyorum. Anneme de "Bu ne?" diye hiç sormadım. Çok garipti.

Arkadaşın ezik yani. Bence onla arkadaş kalmaya devam etme. Allah'a yaptığı için söylemiyorum, hiçbir dine böyle yapmaya hakkı yok. Dayak manyağı olmadığına şükretsin.

Şu an arkadaş değiliz zaten geçen sene olan bir olaydı nakil falan aldım.

Aynen kanka ya badboyum ateist kızlar falan düşüyor ya dinlere saygım yok kanka ya.

Bana demiyorsun umarım.

2003 yılı, eğlenceli bir günün arından kız arkadaşımla içiyoruz evde, akşam 23:30 oldu.
Ben + Taksime gidelim ya, bizimkiler bardaymış.
Hatun - E nasıl gideriz şimdi otobüs bitti, minibüsler uzak.
+ Metroyla gidelim oradan biraz yürür hava alırız, taksi yaparız.
- Tamam hadi.
Çıktık metroya, son seferi yakaladık o zaman için, metro neredeyse boş, geyikliyoruz yolda.
+ Bak galiba bu durakta bilmem nenin yanından geçiyoruz.
- Hadi ya nerede?
+ Solda sanırım.
İkimiz ellerimizi gözlerimizin çevresine koyduk metronun iç ışıklarını kesip dışarıyı görebilmek için yapıştık camdan dışarı bakıyoruz. 1 dakika geçti, gözlerimizin önünden sabit ışıklar geçiyor sürekli.
+ Canım, sanırım bir sorunumuz var.
- N'oldu?
+ Galiba tüneldeyiz.
Son durağa gelene kadar yerde oturmuş gülüyorduk halimize.

Lisede yurtta odadayız. Odada hiç sevmediğim bir oda arkadaşım var. Sırtını duvara yaslamış, bacaklarını yataktan sallandırmış telefonda oyun oynuyor bir yandan da sövüyor. Bende kaloriferde kıçımı ısıtıyorum. Matematik hocamız, kendisi çok sinirli ve dobra bir adamdır, içeri girdi sessizce. Kapı açık olduğu ve oyuna odaklandığı için arkadaş duymadı hocayı. Ben hem gıcıklık olsun diye hem de hocanın parmağı ile sus işareti yapması sebebiyle sesimi çıkarmadım. Hocamız ayağı ile arkadaşın ayağına vurdu hafifçe. Arkadaş ekrandan gözünü ayırmadan şu sözleri söyledi:
"S***** seni s**** git şuradan"
Bunun üzerine hoca bana baktı ve eliyle "canına mı susamış" anlamına geldiğini düşündüğüm bir işaret yaptı. Bende bilmiyorum işareti yaptım. Tekrar hafif bir dokunuş:
"Anneni ***** O**** evldadı, sinirliyim zaten s**** git odadan"
Bu sefer sertçe vurdu. Arkadaş kafasını kaldırdı ve karşısında turuncu gece lambası silüeti ile bir boz ayıyı anımsatan iri yarı matematik hocası.
Ağzından çaresiz bir "Hocam" kelimesi çıktı. Hoca arkasına bakmadan odadan çıktı çocuk da 1 hafta sonra nakil istedi gitti zaten.
(Sansürlü yerleri özellik kullanma banım olması gereçkesi ile blurlayamadım, moderasyona arz ederim.)
Müthiş hikaye. 🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı