Komik Bir Şeye Gülememe

Bizim bu okulda nasıl çocuklar varki. Birisi espri yapar, diğeri güler, diğeri gülmez. Birisi sürekli küfür eder ( Her Okulda Böyle.) Kavga çıkar. Hayat böyle nasıl yapabiliriz ki bunu. Bide bizim okulda kantine gitsen çok fazla kişi var. Bikere yemek almaya çalıştım, 10 Dakikadır yemeği bütürlü alamadım. Bide bizim müdürler, bu kantine şöyle bi giriş yol yapıcaklardı 6.Sınıf'dan söylediler. 1 Sene geçti hala yapmadılar. Neyse işte hayat böyle.

Hocam bu türkiş mizah olmuş ama türkişh olsa gülerdin. Buna gülenler 20+11 sonucuna da gülüyordur merak etme senlik problem yok.

Bir seye gulmek icin, onceden hazir olman gerekir gulmeye. Ortamda, sinifta bir sey olsun da gulelim havasi hep vardir. Bu yuzden komik olmasa da caba bile yeterlidir. Ardindan gulme niyeti olan herkes guler..

Dosya Ekleri

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    12,3 KB · Görüntüleme: 19
Arkadaşlar ben hiçbir şeye gülemiyorum. Okulda fen dersinde hoca bu işareti yazdı "xxy" yani erkek cinsiyeti hoca söyledi "süper erkek, geri zekalı Osman" bütün sınıf güldü bir tek ben gülmedim. Sonra hoca "xxx" yazdı, bir arkadaşım "süper geri zekalı" dedi, yine gülmedim. Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar? :(

Hocam gülmemekle haklısınız zaten buna espri bile denemez. Onu geçtim buna değil de sizin sevdiğiniz şakalara bile gülemiyorsanız komedi filmleri izleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı