Komik bir anınız

Geçen arkadaşın İngilizce ödevi vardı. Kamera ve mikrofon açtırıyorlardı. Canlı canlı 2 kişi karşılıklı sohbet edecekti, favori çocukluk anılarını falan soracaktı. Ben Teamviewer'dan PC'sine bağlanıp not defterini açıp oradan ne demesi gerekiyorsa onu yazıyordum, o da yazdığımı okuyordu. Karşıdaki kız bizim arkadaşa çocukluk favori anısını sordu. Ben de İngilizce olarak ''Camide Smackdown yapmak'' dedirttim. Gülme krizine girmiştim.
Hocam yine insaflı davranmışsınız. Yoksa çocuk okuldan bile atılırdı resmen.

Şimdi fark ettim de benimki çok da komik değilmiş :)
Hocam, bir şey demek istemiyorum. Dün 10TL'lik skin için hesabı durmadan almaya çalışan bir çocuk gibiydiniz şimdi ise askere gidip gelmiş bir genç gibi konuşuyorsunuz. Yapmayın. Burada yaş sınırı filan yok. Komik olsun diyede uydurmanıza gerek yok.

Hocam, bir şey demek istemiyorum. Dün 10TL'lik skin için hesabı durmadan almaya çalışan bir çocuk gibiydiniz şimdi ise askere gidip gelmiş bir genç gibi konuşuyorsunuz. Yapmayın. Burada yaş sınırı filan yok. Komik olsun diyede uydurmanıza gerek yok.
Dostum maalesef uydurma değil bizi 3 saat 3 km çamurda süründürdüler. Eğer halen öyle düşünüyorsanız saygım sonsuz.

Asıl Türkiye'de var. Bi' bizdeki bir de Ruslardaki kafa kimsede yok 🤣
Hatta bazı insanlarımızda kafa yok. O derece.

Bir keresinde köpekten korkan arkadaşımı bina içinde korkutmak için beklerken ayak sesleri duydum o sandım. Sesler yaklaşınca da köpek sesi çıkardım. Meğersem bizim üst komşuymuş.

Geri
Yukarı