Komik fıkralar anlatın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 Efsane bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.
.

😂😂Adamların tepkileri çok komik.

Adamın biri doktora gider. Doktora derki: ''hastayım, hayattan zevk alamıyorum. Açlar aklıma geliyor, yemek yiyemiyorum. Çıplaklar hatırıma geliyor, onlarla birlikte üşüyorum. Her cinayette kendimi suçlu buluyorum.

Her katil bıçağının kabzasını sanki benim ellerim tutmuştur. Her atılan kurşun benim kalbime saplanıyor. Bütün bu toplumun suçları benim omuzlarıma yüklenmiş ve artık gülmesini unuttum.

Doktor, hastasını omuzundan tutar, pencerenin önüne getirir, perdeyi aralar, parmağıyla karşı duvardaki afişi gösterir. Bu afişte, bir sirk palyaçosunun reklamı vardır.

Azizim, der, şu palyaçoyu görüyor musun? Tavsiye ederim ki her gece bu palyaçonun gösterilerine git. Bütün kederini, elemini, derdini unutursun. Gülmeyi, kahkahayı öğrenirsin. Hayattan yeni baştan zevk almaya başlarsın.

Hasta başını eğer ;
''Doktor'' der '' işte o palyaço benim!''

Adamın biri doktora gider. Doktora derki: "Hastayım, hayattan zevk alamıyorum. Açlar aklıma geliyor, yemek yiyemiyorum. Çıplaklar hatırıma geliyor, onlarla birlikte üşüyorum. Her cinayette kendimi suçlu buluyorum.

Her katil bıçağının kabzasını sanki benim ellerim tutmuştur. Her atılan kurşun benim kalbime saplanıyor. Bütün bu toplumun suçları benim omuzlarıma yüklenmiş ve artık gülmesini unuttum.

Doktor, hastasını omuzundan tutar, pencerenin önüne getirir, perdeyi aralar, parmağıyla karşı duvardaki afişi gösterir. Bu afişte, bir sirk palyaçosunun reklamı vardır.

Azizim, der, şu palyaçoyu görüyor musun? Tavsiye ederim ki her gece bu palyaçonun gösterilerine git. Bütün kederini, elemini, derdini unutursun. Gülmeyi, kahkahayı öğrenirsin. Hayattan yeni baştan zevk almaya başlarsın.

Hasta başını eğer;
"Doktor" der " işte o palyaço benim!"

Hocam komik fıkra yazdım üzücü bir hikaye bu.

Düzenleme :

Bir gün ormanda bir kerhane açılır.
Kar beyaz bir erkek tavşan olaya el atar;
- "Gidip bakalım nasıl" der. İçeri girip sevişebileceği birini ister şansına o an sadece yılan vardır. Neyse odaya girerler yılan ile tavşan. Bir güzel sevişirler. Yılan içinden düşünür;
- "Ulan önümüz kış yiyecek bulamayız"
bir de bakar tavşana, bir anda tavşanı yutar. Yılan bir anda;
- "Ben ne yaptım" der.
Tavşan müşteri diye düşünür.
- "Beni yaşatmazlar" der.
Tavşanı geri çıkarır boğazından. Tavşan sersemlemiş bir vaziyette;
- "Hay *mına koyduğumun yılanı öylemi ağıza alınır?"

Bir tane teknoloji forum sitesi varmiş. Ama Türkçe dersi sınavı yapar gibi yazılara takıntı yapıyorlarmış. Uymayanlara ise kendilerince ceza verdiklerini sanıyorlarmış. Bizler de pervasızca gülüyoruz tabi ki.
Ha ha ha ha ha ha

Fıkra bilen arkadaşlar lütfen fıkra yazsın ya da video, resim de olur. Bu aralar canım sıkkın, az da olsa gülmek istiyorum. Ben fıkra olarak bunları paylaşıyorum.

Fıkra değil ama komik bir anı anlatayım. Lise son sınıftaydım. Sınıf arkadaşım, sınıfa girerken ortaya "selaminko" dedi. Bende "aleykimko" diye cevap verdim. Kimse bir şey demedi de gülmedi de... Diyen kişi bile tepki vermedi. Kemal Sunal'ın Tokatçı filminden bir sahnede geçiyordu. (Selaminko-aleykimko) :D

Yeni konular

Geri
Yukarı