Satılık Komple veya parça olarak MSI Z97I + i5-4670K + 8G + MSI GTX 970 sistem

Dr.Aequitas

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, bir süredir kullanmakta olduğum mini ITX oyun sistemimi, Ryzen bir sisteme güncellemek istediğim için satıyorum. Parçaların hiçbirinde hiçbir sorun yoktur, halen aktif olarak kullanmaktayım, RDR2 dahil olmak üzere şimdiye kadar ultra/yüksek ayarlarda akıcı olarak oynayamadığım oyun neredeyse yok (elbette 1080p).

Komple almak isteyen olursa ve eğer isterse Asus VN247H monitörümü ve dahi isterse Microsoft standart klavye ve Logitech G300 fare de dahil olmak üzere, tam anlamıyla tak çalıştır bir sistem olarak da verebilirim. Talebinize bağlı.

Bu arada üstüne basa basa söyleyeyim, altını da çizeyim, istediğim fiyatlar gerçekten uygun fiyatlar, aç gözlülük peşinde hiç değilim. Halen gayet iyi performans gösteren bir sistemdir, ihtiyacı olup da bu ayarlarda sıfır sisteme binlerce lira fazla vermeden ihtiyacı olan biri rahatlıkla kullanabilecektir. Dileyen yazdığım ürünler için internette ikinci el fiyatları araştırabilir.

Sistem Özellikleri:
  • Corsair Obsidian 250D Kasa 450 TL
  • MSI Z97I Gaming AC Anakart 650 TL
  • İntel i5 4670K İşlemci 500 TL
  • Cooler Master Hyper TX3 Evo işlemci soğutucusu 100 TL
  • Corsair Vengeance LP 1600MHz 2x4GB Bellek 250 TL
  • MSI GTX 970 Gaming Ekran Kartı 950 TL
  • WD Caviar Blue 1TB HDD 250 TL
İsteğe Bağlı Çevre Birimleri
  • Asus VN247H 750 TL
  • Microsoft Wired 200 Klavye 20 TL
  • Logitech G300 Fare 80 TL
Sadece kasayı toplu halde almak isterseniz 2950 TL son fiyatımdır. Monitörle birlikte alacak olandan klavye ve fare için ek ücret talep etmeyeceğim.

İzmir içinde elden teslim edebilirim. Kargo isterseniz ücreti alıcıya ait olmak üzere istediğiniz her adrese itinalı bir şekilde paketleyip gönderebilirim.

Dip Not1: Ürünlerin tamamının faturaları ve kutuları halen elimde bulunmaktadır. Tek tek satın alacak olanlara ürünlerin tamamı orijinal ve pırıl pırıl kutularında özenli bir şekilde paketlenerek gönderilecektir.

Dip Not2: Sadece güç kaynağını satmıyorum, yeni alacak olduğum sistemde onu kullanacağım. Dolayısıyla ek olarak güç kaynağı almanız gerekecek. 550 watt ve üzeri her güç kaynağı bu sistemi sağlıklı bir şekilde çalıştırmaya yetecektir.

Dip Not3: Sistemi toplarken açtığım başlığı aradım buldum, isteyen sistemle ilgili detaylı incelememi de okuyabilir. Resimler de bulunuyor bu başlıkta.

Yeni konular

Geri
Yukarı