Komplett Bilgisayar Toplama

Ege Yildiz

Hectopat
Yer
Stockholms Lan, Sweden
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
arkadaşlar 2 farklı konu açtım ama benim için şu özellikte Komplett.se bilgisayarını toplarsanız.Garanti şeysi ve kasa farklı olmalı çünkü.Kasa olayını bilemedigim icin sizden istedim teşekürler.

Komplett Gamer i15 - GTX 960 Edition - Komplett.se

Jvhduuz.png
parçalar farklı dilde ama bilenleriniz vardır bilmeyenler de Translate ile kolayca bulabiliyor.

Şu anda çalışıyorum tek tek parça araştıramıyorum. Bende İsveç'de yaşıyorum benim tavsiyem webhallen.se burada 12 ay faizsiz taksit imkanı var. Ben nisan başında buradan sipariş vereceğim. Geçen hafta ekran kartı, kasa ve psu indirim vardı komplett.se den aldım gerisini webhallen den alacağım. Ama komplett.se den alacağım dersen, hazır bilgisayar almak yerine parça parça al derim. Çok güzel indirimler yakalayabilirsiniz örneğin ben MSI gtx 980 aldım, 5000 kr (1500TL). Bugün saat 18.00 da indirimler başlıyor takip et derim.

Şu anda çalışıyorum tek tek parça araştıramıyorum. Bende İsveç'de yaşıyorum benim tavsiyem webhallen.se burada 12 ay faizsiz taksit imkanı var. Ben nisan başında buradan sipariş vereceğim. Geçen hafta ekran kartı, kasa ve psu indirim vardı komplett.se den aldım gerisini webhallen den alacağım. Ama komplett.se den alacağım dersen, hazır bilgisayar almak yerine parça parça al derim. Çok güzel indirimler yakalayabilirsiniz örneğin ben MSI gtx 980 aldım, 5000 kr (1500TL). Bugün saat 18.00 da indirimler başlıyor takip et derim.
Biliyorum da söz vermiştim Stockholmdan Türkiye'ye gelirken PC getirecektim ama unuttum onun icin buradan almayı planliyorum ve NiP gaming de sevdiğim grup olunca onların pc gibi alayım dedim ama yuvaya donunce dusunurum seninkini de

Yok gercekten Türkiye/Akdeniz :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı