Komşu çocuğu olaylarınız

Kulaklığımı kırdı. Aman aman bir şey yaşamadım kendileri gelince bilgisayarı hep kontrol ederim zaten.

Genellikle komşu geldiğinde bilgisayar odasından çıkmadığım için ve onlarda genelde odama gelmediği için bir sıkıntı olmadı, hiçte öyle bir olay olmadı.

6 yıl önce. Bana bulaştılar. Laf falan attılar. Dövdüm abisi geldi. Gerisine gerek yok 😂.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim değil ama forumdaki bir kişinin 2070 ekran kartına işemişlerdi.(forumda konusu bile var)
Bilgisayardan gelen yanık kokusu :D
Eve geldiler ben yeni bir hoparlör almıştım JBL marka odamda PC'nin yanında duruyordu sonra bu çocuğa oyuncak diye vermişler kırmış atmış. Otobüsle eve geldiğimde gördüm olayı çocuğa bağırdım diye babamdan azar işittim. Gittiler bir daha geldiklerinde bana A101'den pirhana marka hoparlör almışlardı delirmemek için kendimi zor tuttum...

En son gelenle Xbox Minecraft oynadık.
Ondan önce gelenle de nerf ile aim training yapıp birbirimize kaos açtık.
Artık sonraki gelenle de Minecraft 1.19 oynayacağım.

Komşu çocuu degil ama yeğenim az önce fareye ve laptopa felç geçirtdi. Tabii o an ben korkudan ölmek. Yeğende zaten bebek beynıyle olayi anlayip imana geldi ondan önce ne görürse eline aliyordu bazıları sag çikiyor bazıları...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı