Komşu çocuğu neden ağlar?

King Dad

Picopat
Daha fazla  
Geçen komşu bize geldi çocuğu her yarım saatte bir ağladı. 2 hafta sonra annem kek yapmıştı komşuya da götür dedi ben komşuya götürdüm komşumun kapısına gelince ağlama seslerini duydum. Anlamıyorum bu çocuk sürekli niye ağlıyor?

Geçen komşu bize geldi çocuğu her yarım saatte bir ağladı. 2 hafta sonra annem kek yapmıştı komşuya da götür dedi ben komşuya götürdüm komşumun kapısına gelince ağlama seslerini duydum. Anlamıyorum bu çocuk sürekli niye ağlıyor?
Genelde istediğini elde edemeyince ağlıyorlar. İstediği oyuncağı alamayınca falan.

Ailesi ilgilenmiyor olabilir. Ama sonuçta bir çocuk ne istediğini bilemeyiz ve ağrısı sancısı da olup dışa bu şekilde vuruyor olabilir. Aklınıza gelebilecek her şey olabilir çünkü çocuk. Eğer 3-4 yaşında ise neden ağladığını sorabilirsin belki cevap verebilir.

Bilemeyiz ki biz bunu, binbir türlü nedeni olabilir.

Hangi çocuğun, hangi ortamda, hangi ebeveynler tarafından, ne şekilde büyütüldüğüne göre değişebilir. Bu bilgileri iletebilirseniz, belki yaklaşık bir sebep bulabiliriz.

Evinizde bilgisayara falan gözü takıldıysa ''Bende ışikli mişiqlü bilgisayay isiyoyum!'' diye ağliyor olabilir ama evet her şeyde olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı