Komşuların balkonumun altında kedi beslemesi

Deus Mortuorum

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523300818
Apartman 4 daireli ve ben zemin katta oturuyorum. Apartmandaki 2 tane daire sürekli benim balkonumun dibine kedi maması döküyor ve besledikleri kediler perde çekmeme rağmen akşamları balkonuma girip etrafı dağıtıyor. Özellikle üst katımızda oturan yaşlı çiftin kızı ve damadı başka sokakta oturmalarına rağmen gelip apartmanımızın önünde besliyorlar bu hayvanları ve uyarmama rağmen apartman kapısının bir adım mesafesine mama döküp burası senin evinin önü değil diyorlar. Evimizin karşısında depoluk alan var orada beslemelerini söylememe rağmen inatla balkonumun ve dış cephe duvarlarının diplerine hatta apartmanın içine çağırıp kedi maması dökerek hayvanları orada besliyorlar. Sonra ben bu mamaları temizlediğimde beni hayvan düşmanı olarak yaftalayıp savcıya hakime anlatırsın derdini diyorlar. Geçen sene doğan 5 yavruyu insanlar rahatsız olmasın diye bahsettiğim depoluk alanda besleyip bakmam dışında hayvan düşmanıyız herhalde bizde. Durumu şikayet etmek istiyorum. Konu hakkında nereye başvuru yapabilir ve ne şekilde bir yazı yazmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işin sonu sıkıcı noktalara varmaz umarım. Ne zamandır var bu durum bilmiyorum ama sabrınızı takdir ettim. Ben bu kadar sakin davranamazdım herhalde. Nerde oturuyolarsa götürsünler oraya, madem o kadar hevesliler bakmaya.

Bu işin sonu sıkıcı noktalara varmaz umarım. Ne zamandır var bu durum bilmiyorum ama sabrınızı takdir ettim. Ben bu kadar sakin davranamazdım herhalde. Nerde oturuyolarsa götürsünler oraya, madem o kadar hevesliler bakmaya.
Her zaman sakin kalamıyorum tabi tartışma yaşanıyor ve bahsettiğim yaşlı çiftin kızı izinsiz görüntü almaya çalıştı tartışma sırasında. Aklı sıra beni hayvan düşmanı diye sergileyecek ama haklı olarak annem görür görmez üstüne yürüdü ve çekemedi. Diğer arkadaşın dediği gibi belediyeye mail olarak ilettim durumu geri dönüş bekliyorum. Hayvan sevgilerini de ben başlattım bir de bu kişilerin daha önce 1 tanesi bile ne bir su ne bir kap mama koyardı. Ben yavruları bakarken özenip giriştiler bu işlere.

Yeni konular

Geri
Yukarı