Komşunun internetinin sinyal gücü artırılır mı?

Ther

Hectopat
Dostlar merhaba,
Bizim evde internet yok, komşu ile kullanıyoruz. Anca camın kenarında çekiyor. Diyelim ben masamda kullanmak istiyorum. Ne yapmam gerekir? Wi-Fi sinyal güçlendirici işe yarar mı?
Komşunun evine gidip veya modemini alıp bir şey yapamam bilginize. Sadece şifresini verdi.

Dostlar merhaba,
Bizim evde internet yok, komşu ile kullanıyoruz. Anca camın kenarında çekiyor. Diyelim ben masamda kullanmak istiyorum. Ne yapmam gerekir? Wi-Fi sinyal güçlendirici işe yarar mı?
Komşunun evine gidip veya modemini alıp bir şey yapamam bilginize. Sadece şifresini verdi.
Evet, yarar.

Dostlar merhaba,
Şahsen kullandığım güçlendiriciyi aktif etmek için modem üstünden işlem yapmak gerekiyor. Güçlendiricilerin hepsi böyle midir acaba?

İşe yarar. Benim kuzenimin arkadaşı kuzenimden şifreyi istedi. Onlar bir üst katta oturuyorlar. Bir cihaz koymuşlardı eve çalışıyordu rahat rahat internet.

Sinyal güçlendirici aletler, modemden sinyali alarak kendisine bağlı olan cihazlara dağıtıyor diye biliyorum. Bu durumda cam kenarı için bir sinyal güçlendirici almak işe yarayabilir.

Geri
Yukarı