Teşekkür ederim ustam NTLite dosya yolunu nasıl alabiliriz ustam bu seferlik.

Ustam ben güncellemeleri yaptım ama otomatik kurmadı formattan sonra. Resimdeki gibi istemiştim formattan sonra güncelleme kurması için.
Usta ben resimdeki gibi otomatik kurmasını istiyorum.

Ustam ben güncellemeleri yaptım ama otomatik kurmadı formatdan sonra. Resimdeki gibi istemişdim formatdan sonra güncelleme kurması için.
O şekil istiyorsan güncelleme dosyalarını NTLite güncellemeler bölümüne at, ancak boyutda artar. Format süresi boş yere uzar.

Oradaki programları katılımsız bölümünden indirdiyseniz, parametre eklemenize gerek yok.

Mevcut siteden alınan katılımsız programları NTLite ile nasıl ekleme yaparız, NTLite ile ben kurulum sonrası katılımsız programları ekliyorum ISO oluşturduktan sonra programlar kurulmuyor. Oysa ISO'nun içindeki programları da görebiliyorum.

Maalesef NTLite katılımsız alanına bıraktığımız programlar kurulmuyor ancak garip bir şekilde komut eklediğimizde herhangi bir problem olmuyor. Bende bu sorunu aşmak için bu rehberi hazırladım. Kurmak istediğiniz programı sitesinden indirin, NTLite kurulum sonrasına programları atın ve parametreler kısmına parametrelerini yazın yada rehberde anlattığım gibi yapın. Parametre bulmak için yukarıda USSF programından bakın orası bulamazsa google'dan aratın. Bulamadıklarınızı buraya yazın yardımcı olurum.

Ben daha ntlite ile birkaç katılımsız eklediğimde kurmuştu ama nasıl olduğunu bilemedim herhangi bir parametre filanda< eklememiştim

Ben daha ntlite ile birkaç katılımsız eklediğimde kurmuştu ama nasıl olduğunu bilemedim herhangi bir parametre filanda< eklememiştim
Tümünü yüklemiyor çokta önemli değil zaten. Kurulum sonrası komut dosyasıyla tek tık yaparak kurdurabilirsiniz. Uğraşmanıza gerek kalmaz.

Hocam Brave için silent kodu nedir acaba bulamadım da ( Brave browser )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…