Katılımsız kurulum hazırlama

Arkadaşlar, ben bu katılımsız kurulumu ben anlamadım kafam çok karıştı benim kullandıgım programları katılısız nasıl yapacağım ve bunlar Windows yüklenirken yüklecek ve masaüsütüne kısayollarını atacak rounce ben bunların hiçbirini yapamadım. Her yerde farklı bir şeyler sölüyorlar kafam çok karıştı. Bazı sitelerde katılımsız programları OEM klasörünü içinde $1 içinde install içine yüklüyorlar. Bazıları da Windows 10 bulundugu klasörde software diye klasör açıyorlar. Onun içine yüklüyorlar katılımsız programları ben kafam çok karıştı bunu detaylı ve resim şekilde anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Arkadaşlar katılımsız program yapmak için programlar ve parametre buldum Windows kuruluma göre ayarlama yapamadım yardımcı olur musunuz? Windows kurulumda iken otomatik kurmasını istiyorum. Şimdi bu yazılım ile Windows 10 sources dosyasına kaydetmek istiyorum.Silent.rar yardımcı olabilecek birisi var mı? Sizde kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna uğraşmayın Format Sonrası kurulabilecek programların tamamının katılımsız halleri bazı sitelerde mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey Katılımsız Programları bir arada barındıran ve çalıştıran AiO yazılımların içeriğine kopyalamak kalıyor. İşletim Sistemi yüklü olan USB belleğinize yaptığınız çalışmayı kaydedin ve o şekilde kullanın.

Ya arkadaşlar ben ondan istemiyorum program istemiyorum niye beni anlamıyorsunuz halen ISO'ya göre ayarlayıp kaydetmek istiyorum güzel uygulama yani.
Bilgisayardan anlamıyorsunuz siz demek ki bunlar.

Ya arkadaşlar ben öyle istemiyorum ben $oem$ istiyorum katılımsız MSU istiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı