Güncelleme şansımız var mı? Video açılmıyor ayrıca linkler ölü.

Güncelleme şansımız var mı? Video açılmıyor ayrıca linkler ölü.
Sosyal'de yaptığım paylaşımlar içinde sunduğum tüm içerikleri kaldırdım. Bundan sonra da güncellenmeyecek. Sosyal platforumunu uzun zamandır aktif olarak kullanmıyorum. Bundan sonra kullanmaya da niyetim yok. Bu konularda destek almak isterseniz Google'dan benim nickimi aratmanız yeterlidir.

Cevap geleceğine inanmıyorum.
Bilemezsin

Vaybe hocam sizin yaşadığınızı bilmiyordum.
Bu arada bende bunu soracaktım cevabınız için teşekkürler hocam bunu göz önünde bulunduracağım.

Ognitorenks hocam hazır şu aralar sosyeldeyseniz bütün emekleriniz için çooook teşekkür etmek istiyorum. Bu rehber gerçekten yeni başlayanlar için mükemmel bir şey. Rehberinizde bu kadar özenle tam 0 birine anlatır gibi anlatmanız ayrı bir güzel zaten. Ne kadar teşekkür etsem az. Umarım sizinde her zaman karşınıza sizin gibi yardımsever ve faydalı insanlar gelir.

Hazır bende buradayken hocam sizden veya forumda bilgili olanlar varsa birkaç soru sormak istiyorum:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Şimdiden teşekkürler . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
1) Ghost Spectre gibi hazır Custom Windows'larda ognitorenks tool çalışır mı? (bende çalışmadıda)

2) bildiğiniz gibi birçok insan Windows 10 sisteminin Windows 11'den daha oturaklı ve iyi olduğunu düşünüyor ancak bir sorun var: Benim gibi 1 kez uğraşıp kafasını rahatlatmak isteyenler (en iyi halinde) Windows 10 kullanmak için böyle rehberleri kullana biliyor fakat Windows 10 desteği 1.5-2 yıl sonra bitiyor.

Bu yüzden Windows 10 Enterprise LTSC 2021 kullanmak daha mantıklı gibi (2024 çıkar mı emin değilim). Windows 10 Enterprise LTSC sürümü teoride 3 yılda bir çıkar ve 10 yıl sadece güvenlik güncellemeleri alır - bu teori doğru mu (2025 destek bitişini dikkate alırsak) ve bu sürüme ognitorenks tool kullanılabilir mi?

Son düzenleme:
İlginiz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince öğrendiklerimi paylaşmaya gayret ediyorum.

OgnitorenKs Toolbox Win10/11 x64 22H2 ve üzeri tüm sistemlerde çalışır [Insider sürümlerde sıkıntı yapabilir]. Sistem bileşenlerinde bir eksiklik veya hata yok ise sorunsuz çalışması gerekiyor.

Donanım Windows 11'i karşılıyorsa Win10 kullanmak doğru bir karar olmayacaktır. LTSC sürümlerin yaşam döngüsü normal sürümlerden farklı ilerliyor. LTSC sürümleri oyun oynamak için kuruyorsanız o sürümler bu işin pek mantıklı olmayabilir. Kullanıcılar içerisindeki bileşenlerin az olduğunu düşündüğü için kullanmak istiyor ancak oyunlarda Home/Pro sürümlerine göre daha az FPS verebiliyor. İçerisinde kurumsal hizmet sayısı daha fazladır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…