Çözüldü Komut istemine kod nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CPU kullanımım boşta %100 oluyor. CPU Park programında yüksek performans alıp aktif etttiğimde düzeliyor fakat programı sildiğimde sorun devam ediyor. Araştırdım ve MSİ Dragon Center yüklüydü. Muhtemelen onun kalıntıları ama komut istemine bu komutu girdiğim de aktif olmuyor bir şeyi eksik yapıyorum muhtemelen

1) Download and extract the file "Restore_idle_disable” on a disk drive. (Here we extract the file on the system drive C: as an example.)

2) Boot the system into the WinRE command prompt. (click Windows key > Settings > Update & Security > Recovery > Advanced startup > click “Restart now” > click “Troubleshoot” > “Advanced Options” > “Command Prompt” > select the user account and enter the user password)

3) Go to the file directory where the command file is saved before by entering command “C:”.

4) Make sure that the command file exists by entering command “dir”.

5) Enter the command file name “Restore_idle_disable.cmd” to run the command file.

6) Enter “EXIT” to exit the command prompt windows and boot into the Windows system after the process complete.

Çözüm
Herhangi bir zararlı yazılım olamaz mı?
Sanmıyorum hocam Kaspersky, MalwareBytes ile arattım. CPU Park ile denedim program çalışırken yüksek performansda sıkıntı yok programı silince yine fanlar yüksek devire geçiyor. Forumda ki açtığım konum.

Hocam en son öyle silmiştim fakat kullanmışsınızdır uygumala olarak "User scenario" var Overclock yapıyor CPU Ramlere GPU vesaire. Muhtemelen silmeme rağmen o aktif kaldı. Çözülmez ise format atacağım bilinçli kullanıyorum. Sistemde Ledleri reset ile değiştiremiyordum bunu indirip ledlerin ışık şiddetini kısayım dedim. Bin pişman oldum rezalet gerçekten ya koskoca MSİ bakın bu linkte de aynı sorunlar..

Problem çözüldü yorumlara attığım linteki her şeyi yapın C > Programdata kalıntı dahi bırakmayın İOBİT Uninstaller çok iyi bu konuda Revo yu direkt siliyorum onla silmiştim.
Kendi cihazınızda denetim masasından yüksek performans moduna alın.
Aldım hocam bu linkteki problemi yaşıyorum. MSİ Dragon centerdan uzak durun illet resmen. Görev yöneticisi %100 fakat Dragon center kullanım düşük.

"
2. Re-install the latest Dragon Center version 1.2.1802.0501 released on MSI website. (Refer to Dragon Center clean installation guide)

3. Restore the default power profile registry (IDLEDISABLE) by running the command file in the WinRE environment."

Burayı çözmeye çalışıyorum gerçekten sinir edici bir durum saçma sapan rezalet yazılım.

Artı -1 Eksi
Aldım hocam bu linkteki problemi yaşıyorum. MSI Dragon Center'dan uzak durun illet resmen. Görev Yöneticisi %100 fakat Dragon Center kullanım düşük.

"
2. re-install the latest Dragon Center version 1.2.1802.0501 released on MSI web site. (refer to Dragon Center clean installation guide)

3. restore the default Power profile registry (ıdledısable) by running the command file in the winre environment."

Burayı çözmeye çalışıyorum gerçekten sinir edici bir durum saçma sapan rezalet yazılım.

Sanmıyorum hocam Kaspersky, MalwareBytes ile arattım. CPU Park ile denedim program çalışırken yüksek performansda sıkıntı yok programı silince yine fanlar yüksek devire geçiyor. Forumda ki açtığım konum.

Hocam en son öyle silmiştim fakat kullanmışsınızdır uygumala olarak "User scenario" var Overclock yapıyor CPU Ramlere GPU vesaire. Muhtemelen silmeme rağmen o aktif kaldı. Çözülmez ise format atacağım bilinçli kullanıyorum. Sistemde Ledleri reset ile değiştiremiyordum bunu indirip ledlerin ışık şiddetini kısayım dedim. Bin pişman oldum rezalet gerçekten ya koskoca MSİ bakın bu linkte de aynı sorunlar..

Problem çözüldü yorumlara attığım linteki her şeyi yapın C > Programdata kalıntı dahi bırakmayın İOBİT Uninstaller çok iyi bu konuda Revo yu direkt siliyorum onla silmiştim.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı