Konami PES 2015 Hakkında Konuştu

Konami yetkilisi, PES 2014'ün hata olduğunu kabul etti, PES 2015 adına konuştu.
63166_550x250.jpg

Geçtiğimiz sene çıkan oyunuyla beraber yeni bir oyun motoruna geçiş yapan Pro Evolution Soccer serisi, son yıllarda bekleneni veremiyor. PES 2014 ile beraber bu konuda büyük düşüş yaşayan seriyle ilgili Konami'nin yetkilisi Adam Bhatti, içten açıklamalar yaptı.
PES 2014'ün hata olduğunu kabul eden Bhatti'nin açıklamaları şöyle, "Özellikle Avrupa'da PES serisinin marka değeriyle ilgili açık bir değişim söz konusu. PES 5 ve PES 6 döneminde seri, herkesin oynamak istediği bir futbol oyunu olarak görülüyordu. Şimdi ise öyle değil."

"PES 2014 ile birlikte elimizde yeni bir oyun motoru vardı, FOX Engine. Yeni oyun motoruna geçmemiz bizim için kötü oldu çünkü oynanışı bir kenara bırakıp sadece daha gerçekçi grafikler sunmaya odaklanmıştık. Ancak PES, eğlenceli oynanışıyla bilinen bir seri. Gerçek PES, PES 2014 değildi. Dolayısıyla, PES 2015 bizim için köklere döneceğimiz bir oyun olacak. Seriyi ilk başta neden oynadığınızın cevabını PES 2015'te vereceğiz."

Son düzenleyen: Moderatör:
Pes 15 den çok ümitlenmeye başladım. Oynanışını falan beğendim. Zaten bunlarında dediği gibi Pes 14 geçiş oyunuydu. Denemeydi gibi. Acele çıkmış bir oyundu.

PES Artık ne yapsa FIFA'nın PC sürümünde ignite gerçeği var. Canlı çim özelliği vs. geliyor bu sene. Bu senede FIFA öndedir benim için.
Hele ki PES'de bu kadar az lig, takım, stad varken. İngiltere ve Almanya liglerinin özel anlaşması var EA ile. O yüzden o ligler olmadan oyun oynanmaz. FIFA vs PES diye bir şey olmamalı FIFA varken.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı