Konserde ne yapılır?

@Linuxginar yahu geçen konumda da demiştim hoşlanıyorum diye. Aşık kolay kolay olmam. Hoşlanırım sadece.
E her hoşlandığına konu açacaksan lütfen biraz Tasavvufî ol, konularını da din bölümüne aç kardeşim. Dolmuştaki kızdan, kuzenden, teyzenin sol parmağından hoşlanıyorsun sen de.

Dedim bir sıkıntı var bende. Konu hep kuzenime ve aşka geliyor.

Rahatsız değilim ama konser için taktik alamıyorum. Bu beni üzüyor ☹️
Tamam hocam üzülmeyin. Yazıyorum reçetenizi. Nasıl rahat ediyorsanız öyle davranın. Dans mı etmek istiyorsun edin, şarkıya eşlik mi etmek istiyorsunuz edin veya hiçbiri istemiyorsanız hiçbirini yapmayın. Sadece kendiniz olun. Verebileceğim en önemli taktik bu. İçinizden ne geliyorsa onu yapın.

E her hoşlandığına konu açacaksan lütfen biraz Tasavvufî ol, konularını da din bölümüne aç kardeşim. Dolmuştaki kızdan, kuzenden, teyzenin sol parmağından hoşlanıyorsun sen de.

Konu iyi yerlere gitmiyor. Kapatılmasını istemediğim için bir cevap vermeyeceğim.

Ayrıca teyze kısmını silseniz iyi olur. Pek komik değil.

Konu iyi yerlere gitmiyor. Kapatılmasını istemediğim için bir cevap vermeyeceğim.

Ayrıca teyze kısmını silseniz iyi olur. Pek komik değil.
Kuzen de değildi, açtığın konular da iyi yerlere gitmiyor ama istek üzerine hesap kapatılmıyor işte. Whatever, life goes on...

Geri
Yukarı