Konserde ne yapılır?

İradeni kontrol edemiyorsan konuşma bence. Suçlu olan ben değilim zaten. Ah şu ön yargı olmasa...
İradeyle alakası yok, mesaj atmayacaktım anlamında dedim. Ayrıca konunuz yine kendini belli ediyor. Diğerleri gibi okuyorum ama mesaj yazmıyorum. Burada sizi değil size laf anlatmaya çalışan birini uyarıyorum.

Teyze ile anne arasında ne gibi farklar olabilir? Konuyu böyle aptalca bir yere sürüklemesinden aşırı rahatsızım.
Teyze anne yarisidir. 1 sayisi ile 0.5 sayisi ayni mi sizce? Tamam ilk 2 cumle trolldu tabi :D Dostum troll konuya troll cevaplar verilir, yapacak bir sey yok tabi. Herkesin mizah anlayisi farkli, hosgoru toplumu olmazsak nasil gelisecegiz?
Hocam @Linuxginar bu arkadaşa saygı duyuyorum, herhangi bir problemim yok bana öyle dendi sadece.
O zaman sizin adiniza uzuldum. Keske herkes anne baci karistirmadan sadece karsisindakiyle muhattap olsa.

Fazla danslık bir ortam değil hoplayıp zıplayıp herkes gibi el kol hareketleri yapsan yeter :) İyi eğlenceler.
Aga sen de cok basitlestirdin ortami he. Kafede 200 kisinin dinledigi bir ortamda degil ki adam. Tabi ki kopacak ve kendince guzel dans etmesi lazim. Bazen basite indirgemek ise yaramiyor...

Aga sen de cok basitlestirdin ortami he. Kafede 200 kisinin dinledigi bir ortamda degil ki adam. Tabi ki kopacak ve kendince guzel dans etmesi lazim. Bazen basite indirgemek ise yaramiyor...
Tabi anın tadını çıkarmak gerek ama pek fazla hareket falan bilmiyorsan dediğim şeyler hayat kurtarır :)

Müzik dinlemeyi bilen bir insan optimus Uzi prime isimli şahısın konserine gidilmeyeceğini bilir.

Autotune dinlemek istesem gider Transformers fimlerinden birini açar izlerim.

Bir tarafta uzinin şarkılarından birini açın, diğer tarafta Optimus Prime'in olduğu Transformers kesitlerden birini açın. Uzinin autotune seviyesi ile Optimus prime'in autotune seviyesi aynı.

Müzik dinlemeyi bilen bir insan optimus Uzi prime isimli şahısın konserine gidilmeyeceğini bilir.

Autotune dinlemek istesem gider Transformers fimlerinden birini açar izlerim.

Konudan bağımsız Transformers hayranıyım. Her filmini en az 4 kere izledim.

Sagopa en büyük rapçilerden biri bence Türkiye çapında. Uzi için gitmiyorum, Sagopa için gidiyorum.

Geri
Yukarı