Konserde ne yapılır?

Müzik dinlemeyi bilen bir insan optimus Uzi prime isimli şahısın konserine gidilmeyeceğini bilir.

Autotune dinlemek istesem gider Transformers fimlerinden birini açar izlerim.

Bir tarafta uzinin şarkılarından birini açın, diğer tarafta Optimus Prime'in olduğu Transformers kesitlerden birini açın. Uzinin autotune seviyesi ile Optimus prime'in autotune seviyesi aynı.
Biz de kendi capimizda uc bes sanatci gorelim diyoruz be abim. Yoksa kim istemez Kendrick Lamar, The weeknd gibi sanatcilar izlemeyi? Butce bu, olan bu, yapacak bir sey de yok.

Günümüzde Türkiye'ye adam akıllı yabancı gruplar ya da sanatçılar gelmiyor... :(
Bizim sanatcilarimizda/sanatci adaylarimizda da oldukca potansiyel var aslinda. Fakat bir sekilde ya sonup gidiyor, ya kitleye hitap etmek zorunda (vasat ve kendisini ortaya koyamayan bir urun oluyor), ya da yeterince maddi destek alamiyor vs. Her ulkede bu tarz insanlar var sadece Turkiye'ye has bir durum degil elbette, fakat rakip gozuktugumuz ulkelere kiyasla (Avrupa ulkeleri) Turkiye'de bunu daha fazla goruyoruz.
60 kilo gangsta, " asarız keseriz yenenimiz yok ow yeeeeeee " takılan rapçi müsveddelerine saygı duymam.
Kanka valla ben sadece ortami goreyim biraz da yaslanmis ruhumdan arinayim diye, mekana 3-5 dakika oturmaya gelen agir abi misali gozlem yapma amacli giderim. Herkesin gitme sebebi farkli ustat.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kanka valla ben sadece ortami goreyim biraz da yaslanmis ruhumdan arinayim diye, mekana 3-5 dakika oturmaya gelen agir abi misali gozlem yapma amacli giderim. Herkesin gitme sebebi farkli ustat.
En iyisi kral. Oralarda hiç denk geldin mi 40 kilo saçlarını ortadan ikiye ayıran siboplara? Açıkcası o ortamda tartışmalarını görmek isterdim.
" Sen tırnaklarına benim ojem ile aynı renkte oje mi sürdün ha? Gel buraya gel gel ben Bumblebee uzinin yeğeniyim. "

En iyisi kral. Oralarda hiç denk geldin mi 40 kilo saçlarını ortadan ikiye ayıran siboplara? Açıkçası o ortamda tartışmalarını görmek isterdim.
" Sen tırnaklarına benim ojem ile aynı renkte oje mi sürdün ha? "

Hahahahaha Reis her yerde var ya. Bu tarz rapcilerin fanlarinin stili genelde hep boyledir (genel konusuyorum tabii). Ama sunu da unutmamak lazim ki her kesimde var olan stil kaliplari var. Kiminin yasam bicimi belli ekonomik/kulturel sebeplerden bu kadar ilerleyebilmis. O yuzden bu tarz giyiniyor, dinliyor; vasat denebilecek tarzda okuyor veya hiç okumuyor. Belki daha iyi sartlari olsa daha farkli bir giyim tarzi, kulturel birikimi olabilirdi. Herkese tepeden bakmamak lazim. O da oyle giyinmis ne yapalim artik :D

Tehlikeli tipler cikabiliyor aralarindan buna katiliyorum. Yine yetisme tarziyla ilgili tabii. Mesafeyi korumak hepimiz için en hayirlisi olur.

Sunu da ekleyeyim. Bu kesimde tehlikeli insanlar var. Bunun bir ust kesiminde daha tehlikeli insanlar var. En ust kesim zaten dunyayi kaosa ceken, kan emici kesim. Zengin ve kulturlu sifatlari gozunuzu boyamasin. Beyaz yakali, masabasi guzel geliri olan insanlarin bircogu gunumuzde nefret yayiyor. Herkese karsi gardinizi diri tutmanizi oneririm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı