Konsol Alınır mı?

zbtaskirmaz

Kilopat
Selamlar. Elimde pek iyi olmayan bir bilgisayar var ve oyunlardan öyle ahım şahım bir performans alamıyorum. Oyun konusunda gelirsek pek online oyun meraklısı değilim artık +400 saat CS:GO'dan sonra bıktım ve singleplayer oyunlara sardım. Online oynamadığım için FPS'i pek takmıyorum ama düşük FPS'te oyun oynanmıyor. Sizce singleplayer oyunlar için hangi konsolu almalıyım PlayStation 4 ile Xbox One arasında kaldım? Benim düşüncem Xbox yönünde ama iki konsol arasında mutlaka kalite farkı vardır.

Bilgisayar Özellikleri:
- Intel Pentium G3258 3.20 GHz (Overclock ile 3.80 GHz'e yükseltildi.)
- 4 GB DDR3 RAM
- Zotac GeForce GT 630 128 Bit 2GB
- SAMSUNG HD322HJ 320 GB HDD
- MSI H81M Pro-VD (MS-7846) Anakart

Bilgisayar özellikleri hakkında bir eksik veya istediğiniz bir bilgi varsa belirtiniz.

Sisteminiz güncel oyunlar için yetersiz. Ben olsam yeni bir PC toplardım diyeceğim ama ekran kartı fiyatları aşırı uçuk. Bu iki konsol arasında teknik olarak gözle görülür bir fark yok. Hangi exclusive oyunlar size hitap ediyorsa onu alın derim. Xbox'a exclusive olarak çıkan oyunlar genellikle Windows 10'da da bulunuyor.

Playstation 1'den beri konsol kullanan birisi olarak sana önerim şu ki konsol alma.Neden diye soracak olursan konsol aldığın zaman(PS4 için konuşuyorm Xbox'dan anlamam)1000tl gibi bir fiyat oda 2. el alırsan konsolun kendisine gidecektir.Daha oyunlar yok ortada.Oyunların tanesinin ortalama fiyatı 180-250 tl arası oynuyor tabi dijital alırsan farklı.Onun yerine git ve güzel bir sistem topla derim.Oyunları takas yapacaksan orasını bilemem.

İkinci el oyuna yönelirsin 50-80 TL arası. Konsol al. Psn store ucuz oyunlar dağıtıyor. Ps plus ucuz daha ne olsun. İşi bilmeyen gider 250 TL verir oturur ağlar sonra, neden bu kadar pahalı diye.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
PSN'de ucuz oyunlar dağıtılıyor dediğin oyunlar 2013 den kalma oyunlar ve o oyunların %70 i PSN Plus'lara özel+ asla bir konsol oyununu 2. el alma ufak bir çizik olsa bile oyunu açmaz yada ortasında konsol kitlenip kalır .

Yeni bir sistem toplamak benim için zor ki dediğim üzere grafiği yüksek kasmadan bir oyun zevki yaşamak istiyorum. Şuan oynadığım oyunları üç sene önce aldığım joystick ile oynuyorum ve klavye mousedan kat kat zevkli oluyor. İşte tek sorun konsol oyunları pahalı ama ona da bir çare bulunur sanırım ikinci el oyun filan derken.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı