Konsol fiyatları 2023'te düşer mi?

AlphaMuha

Femtopat
Daha fazla  
Konsol almayı düşünüyorum şu an fiyatlar biraz uçmuş gibi, bu yıl seçim de var sizce ne olur? Artar mı daha fazla, azalır mı?

Araştırdığım konsollar: Xbox Series S - PlayStation 4 Slim.

Şu ana kadar ne düştü ki bu düşsün 30k olsa şaşırmam zaten 10tane oyun alsak 10k ediyor neredeyse asla düşüceğini düşünmüyorum belki gençlere vergiyi kaldırırlar teknolijik ürünler de sebebini biliyorsunuz.

Konsol almayı düşünüyorum şu an fiyatlar biraz uçmuş gibi, bu yıl seçim de var sizce ne olur? Artar mı daha fazla, azalır mı?

Araştırdığım konsollar: Xbox Series S - PlayStation 4 Slim.

Kanka fiyatlar malum ama neredeyse kimse almazsa düşer mesela bir ara öyle oldu Donanım Arşivi izliyor musunuz bilmiyorum adam dedi bunu almayın şunu almayın şu işlemci o kadar iyi değil falan. Çoğu kişi almadı şimdi çıkış fiyatı 2K 3K olan işlemciler 1.5k falan çoğu kişi almazsa düşer.

Düşmez ve Xbox daha mantıklı bence ama One S değil de One X almalısın neden Xbox dersen Game Pass var günümüzdeki birçok oyunu neredeyse bedava bir ücret karşılığında alabilirsin ve internette testlerine bak One X hep geçiyor ayrıca fiyat bakımından yine One X avantajlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı