Konsol önerisi

forsetii

Hectopat
Konsol önerir misiniz? Ben Xbox düşünüyorum fakat biraz eski modellerden olmalı, yani fiyatının uygun olması için.
Bir de eski model olacak ya onda da Gamepass gibi şeyleri kullanabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral, öncelikle belirteyim konsollardan hiç anlamam, kullanana da gıcık olurum. Seni cevapsız bırakmamak için biraz araştırdım. Sende bunlardan yola çıkarak kendin araştırabilirsin.

Gamepass; xbox one, xbox x ve S serisinde kullanılabiliyormuş. Windows 10'da da kullanabiliyorsun.

Ben xbox one s almanı öneririm. Eğer "s" slim anlamına geliyorsa. Hem gamepass kullanabiliyorsun, hem xbox one'dan daha güçlü ve güzelmiş.

Kral, öncelikle belirteyim konsollardan hiç anlamam, kullanana da gıcık olurum. Seni cevapsız bırakmamak için biraz araştırdım. Sende bunlardan yola çıkarak kendin araştırabilirsin.

Gamepass; xbox one, xbox x ve S serisinde kullanılabiliyormuş. Windows 10'da da kullanabiliyorsun.

Ben xbox one s almanı öneririm. Eğer "s" slim anlamına geliyorsa. Hem gamepass kullanabiliyorsun, hem xbox one'dan daha güçlü ve güzelmiş.
Çok teşekkür ederim.

Normalde PlayStation öneririm. Ancak oyun fiyatları inanılmaz pahalı olduğu için mecburen Xbox diyorum. Çünkü Xbox'ın Gamepass sistemi var ve bu oyunlar sizi uzun süre götürebilir.
Ürün olarak çok bir bilgim yok Xbox One X falan alabilirsiniz.

Tüm Gamepass listesi için: Xbox Game Pass Kütüphanesi | Xbox

(Ayrıca bende yeni fark ediyorum konsoldaki gamepass için "Star Wars Jedi: Fallen Order" gelmiş.)

Benim pek fazla param yok ve bende konsol kullanmak istemiştim. Araştırdım ettim en sonunda Xbox One S aldım ( ikinci el ). Bu konsolda online oyun oynamak için Live Gold lazım o da aylık 30-35 TL birde oyun almak lazım çok para yapıyor. Onun yerine Gamepass Ultimate denilen işime çok yarayan sistem var. İçinde bir sürü oyun bulunduran kütüphanesi var EA Play var Live Gold var ve aylık 45 TL. Eğer maddi durumun el veriyor ise aylık 45 TL vermeye ve konsola 1500-1800 TL arası vermeye ( ikinci el ) alabilirsin ve pişman da olmazsın.

PS1 al mis gibi konsol. Mario oynarsın. Yahut bütçe belirt de ona göre önerelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı