Konsol önerisi

Ndeal

Decapat
Daha fazla  
Selam! Kafamda bir soru var 2023 yılında rahat bir şekilde yeni nesil hikayeli oyun oynatabilecek bir konsol var mı?

Selam! Kafamda bir soru var 2023 yılında rahat bir şekilde yeni nesil hikayeli oyun oynatabilecek bir konsol var mı?

Rahat bir şekilde oynatabilecek ya PS5 ya da Xbox Series X seçenekleri var, min 1080P60FPS olsa da rahat bir şekilde oynatıyor. Bir süre de böyle devam eder diye düşünüyorum. Bütçe yüksek gelirse de Series S'e bakabilirsiniz fakat tembel oyun yapımcıları veya konsolun sınırından bazı oyunları çok düşük çözünürlüklerde 60FPS veya 1080P30FPS oynamanız gerekebilir.

Playstation 5. Tek öneri budur. Yeni nesil hikayeli oyun= God of War: Ragnarök, yeni çıkacak olan Spider-Man 2.
Ben açıkçası Xbox tarafında yeni nesil hikayeli taş gibi bir oyun görmedim.

Rahat bir şekilde oynatabilecek ya PS5'ya da Xbox Series X seçenekleri var,min 1080P60FPS olsa da rahat bir şekilde oynatıyor. Bir süre de böyle devam eder diye düşünüyorum. Bütçe yüksek gelirse de Series S'e bakabilirsiniz fakat tembel oyun yapımcıları veya konsolun sınırından bazı oyunları çok düşük çözünürlüklerde 60FPS veya 1080P30FPS oynamanız gerekebilir.

Bütçe konusunda sıkıntım yok iyi bir performans sunsun bana yeter.

Bütçe konusunda hiçbir sıkıntınız yoksa direkt PS5 tercih edin. Exclusive oyun ücretlerini de karşılayabilen biri için en iyi seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı