Konsol önerisi

yusuflex

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, birtakım problemlerden dolayı bilgisayarımı satmam gerekiyor.
Bilgisayarımı sattıktan sonra elimde 20 21k civarında bir para olacak bu parayla konsol almak istiyorum.
Hangi konsolu almamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, birtakım problemlerden dolayı bilgisayarımı satmam gerekiyor.
Bilgisayarımı sattıktan sonra elimde 20 21k civarında bir para olacak bu parayla konsol almak istiyorum.

Az bir fark ile performans anlamında Series X üstün. Ama oyun konusunda PS üstün. PS özel oyunlarını seviyorsan PS al sevmiyorsan Xbox al. Ben olsam PS alırdım Uncharted benim için yeri farklı.

Konsol alacaksan ben ucuz bir şey almanı öneririm Series S alabilirsin. Bilgisayarı satıp konsol almak bence pek mantıklı değil.

Konsol alacaksan ben ucuz bir şey almanı öneririm Series S alabilirsin. Bilgisayarı satıp konsol almak bence pek mantıklı değil.

Hocam biraz borçlarım var onları ödedikten sonra 20 21 k falan kalıyor PC için yeterli bir miktar olmadığı için konsol almayı düşündüm.

Hocam eğer FIFA, NBA vs gibi oyunları sürekli Online oynamayacaksanız ben konsol almanızı tavsiye etmem. Konsola özel oyun PS5'te zaten az ve geçenlerde okuduğum bir habere göre bir süre PS'e özel yeni oyun getirmeyeceklermiş.
Bende PS5 var ve şu anda FIFA dışında neredeyse oynayacak hiçbir şey yok.
Olan oyunlar da çoğunlukla daha önce oynadığımız oyunlar ve PC'de de var.
Dolayısıyla konsoldan sıkılmanız bence uzun sürmez.
Kesin alacaksanız da PS5 alabilirsiniz.

Hocam eğer FIFA, NBA vs gibi oyunları sürekli Online oynamayacaksanız ben konsol almanızı tavsiye etmem. Konsola özel oyun PS5'te zaten az ve geçenlerde okuduğum bir habere göre bir süre PS'e özel yeni oyun getirmeyeceklermiş.
Bende PS5 var ve şu anda FIFA dışında neredeyse oynayacak hiçbir şey yok.
Olan oyunlar da çoğunlukla daha önce oynadığımız oyunlar ve PC'de de var.
Dolayısıyla konsoldan sıkılmanız bence uzun sürmez.
Kesin alacaksanız da PS5 alabilirsiniz.

Biraz araştırma yaptım Xbox aldığımda Game Pass'teki oyunların yeterli olacağını PlayStation'da oyun fiyatlarının çok pahalı olduğu söyleniyordu aşırı kararsızım.

Ben PS5 slim öneririm. Ama pro çıkınca bir nebze de olsa ucuzlama imkanı var. Ama hep böyle diyorduk ve hep artıyordu. Onun için direkt şimdi PS5 slim alabilirsin.

Geri
Yukarı