Konsol oyun fiyatları neden uçuk?

Aslında bizi Avrupa bölgesinden çıkarsalar belki fiyat düşebilir ama oyunlar Euro ile geldiği için pahalı oluyor.
Bu daha iyi fiyatlar bazı Playstation 5 oyunları 80 Euro olacağı konuşuluyor.

Kutulu oyunlarda bölgesel fiyatlandırma yapmak çok zor çünkü maliyet büyük. Diğer yandan dijital oyunlarda da çok fazla bölgesel yapamıyorlar çünkü, diğer ülkelerdeki fırsatçılar kendilerini Türkiye'denmiş gibi gösterip çok daha ucuza satın alıyorlar. Steam bunun için yeni bir sistem geliştirdi bunu önlemek için. Sonuç olarak Bu uzun vadede değişebilir, ama Xbox ve Ps4 için henüz bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%110 Vergi! mükemmel ekonomimiz sayesinde 1 tane de devlete alıp, üzerine bir de babamızın hayrına sadaka verebiliyoruz devlete. Videoyu izlerken ülkeyi terk etme isteğim daha da arttı 😥, ben bu ülkede yaşamak istiyorum ama durumu daha da zorlaştırıyorlar, kalmam için çok az sebep var, ama gitmem için çok fazla. 😁

Cumhurbaşkanı niteliksiz birini sadece kızı ile evli olduğu için Maliye Bakanı yapıyorsa bu sorunun sorulması abest. PS4'ü neredeyse ilk çıktığında sıfır ve 2. DS4 ile birlikte 1100 Liraya satın almıştım.

Geri
Yukarı