Konsolda 30 FPS vs PC'de 30 FPS

Canım kardeşim RDR2'de 30 FPS almak CS'deki 30 FPS'ye eş mi? Optimizasyonu iyi olan bir oyun olduğundan bana göre 15-20 FPS'ye kadar oynanır ama CS'de 60'ın altına düşerse çok kasma hissiyatı oluyor.

Akıllı ben burada ne demişim önce oku sonra saçmala.

Doğru değil Controller ile oynarsan aynı.

Ben CS 30FPS oynanabilir mi dedim?
Kalkıp gamepad ile CS oynamayacağına göre.

Akıllı ben burada ne demişim önce oku sonra saçmala.
Bunu anlamıyorsan hayatında RDR2'yi oynamamışsındır o zaman. Niye o zaman konsollarda 30 FPS'yi bu kadar kişi dert etmiyor? GTA serisi bütün konsollarda 30 FPS çalışıyor, neden insanlar buna bir şey demiyor, istese Rockstar 60 FPS'ye de çıkarabilirdi PS ve Xbox'a ama konsolların gücü yetmediği için en iyi grafik kalitesinde 30 FPS sabit olarak piyasaya sürdü. Üslübuna da dikkat et ayrıca ben sana kalkıp laf etmedim.

Bunu anlamıyorsan hayatında RDR2'yi oynamamışsındır o zaman. Niye o zaman konsollarda 30 FPS'yi bu kadar kişi dert etmiyor? GTA serisi bütün konsollarda 30 FPS çalışıyor, neden insanlar buna bir şey demiyor, istese Rockstar 60 FPS'ye de çıkarabilirdi PS ve Xbox'a ama konsolların gücü yetmediği için en iyi grafik kalitesinde 30 FPS sabit olarak piyasaya sürdü. Üslübuna da dikkat et ayrıca ben sana kalkıp laf etmedim.

Hocam anlayacağınız üzere CS rekabetçi oyun RDR 2 ile zaten aynı olamaz.
Ben "CS ile RDR2 30FPS aynı akıcılıkta" dediğimi hatırlamıyorum.

Hocam anlayacağınız üzere CS rekabetçi oyun RDR 2 ile zaten aynı olamaz.
Evet aynı olamaz ben de onu anlatmaya çalışıyorum, her oyunun kendine özgü bir optimizasyonu vardır, CS uzun zamandır oyun motorunu yenilemediği için ve yeni gelen güncellemeler FPS'yi stabil hale getirmiyor. Bakın FPS testlerine genelde %1 low FPS'ler ne kadar düşük. Battlefield 4'ü 720p 60 FPS oynayabilen 9800 GT ekran kartı, CS:GO'da 110 FPS ama sürekli takılmalar oluyor. 1650 Ti laptopta bile oynarken bazen drop giriyor saçma bir şekilde. Bir taraftan RDR2'ye bakıyorum abi 30 FPS'de bile oynanabiliyor, aynı şey GTA 5'te de var. İş biraz da oyunun stabilitesini ayarlamakta. Tek başına 30 FPS olması bir şey ifade etmiyor, stabilite çok önemli.

Evet aynı olamaz ben de onu anlatmaya çalışıyorum, her oyunun kendine özgü bir optimizasyonu vardır, CS uzun zamandır oyun motorunu yenilemediği için ve yeni gelen güncellemeler FPS'yi stabil hale getirmiyor. Bakın FPS testlerine genelde %1 Low FPS'ler ne kadar düşük. Battlefield 4'ü 720p 60 FPS oynayabilen 9800 GT ekran kartı, CS:GO'da 110 FPS ama sürekli takılmalar oluyor. 1650 Ti laptopta bile oynarken bazen drop giriyor saçma bir şekilde. Bir taraftan RDR2'ye bakıyorum abi 30 FPS'de bile oynanabiliyor, aynı şey GTA 5'te de var. İş biraz da oyunun stabilitesini ayarlamakta. Tek başına 30 FPS olması bir şey ifade etmiyor, stabilite çok önemli.

Hocam ayrıca kusura bakmayın.

Geri
Yukarı