Konsolosluklar kapatılıyor

Ben ülkenin bu durumdan kurtulmasını istiyorum aynı şeyi savunuyoruz.
Tam olarak aynı şeyi savunmuyoruz. Siz ülkenize seve seve muz cumhuriyeti diyebiliyorsunuz, bense bundan rahatsız oluyorum. Tanımına göre belki muz cumhuriyeti sayılıyor olabiliriz ancak en azından ben kendi ülkeme muz cumhuriyeti demekten fazlasıyla rahatsız olurum. Siz olmuyorsanız, başka.

Tam olarak aynı şeyi savunmuyoruz. Siz ülkenize seve seve muz cumhuriyeti diyebiliyorsanız, bense bundan rahatsız oluyorum. Tanımına göre belki muz cumhuriyeti sayılıyor olabiliriz ancak en azından ben kendi ülkeme muz cumhuriyeti demekten fazlasıyla rahatsız olurum. Siz olmuyorsanız, başka.
İnanın ben de rahatsız oluyorum hocam ama gerçeklerden kaçamayız maalesef.

Tamamen temsili bence. Bizim "Irkçı saldırı olasılığı var yurt dışında dikkat edin" uyarısı gibi temsili. Kuran yakma olaylarından sonra konsolosluklara eylem yapılır diye kapatıyorlar. Dikkate değer bir olay değil kanımca.

Muz Cumhuriyeti ile ilgili bayrak var, Türk bayrağının hilali muz şeklinde ama bunu paylaşmak suçmuş. Evet şaka gibi ama suç :D
Fikirlere zincir vurulmaz hocam. Kim inkar ederse etsin AKP gidip daha iyisi gelene kadar müebbet yesem de Türkiye'nin Muz Cumhuriyeti olduğu fikrini savunacağım. Bir gün AKP gitmedikçe bu fikrimden vazgeçtim dersem ailemle tehdit etmişlerdir.

Fikirlere zincir vurulmaz hocam. Kim inkar ederse etsin AKP gidip daha iyisi gelene kadar müebbet yesem de Türkiye'nin Muz Cumhuriyeti olduğu fikrini savunacağım. Bir gün AKP gitmedikçe bu fikrimden vazgeçtim dersem ailemle tehdit etmişlerdir.

Muz cumhuriyetinin de bir ağırlığı var bizimki pazarda yerlerde gördüğümüz simsiyah zifiri siyah çürük muzun cumhuriyeti 🤣 🤣 🤣 🤣

Hatta şu Güney Afrika'dan bir muzun içinde gelen böcüğün muzu da olabilir bilemem yani 🤣🤣🤣🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı