PloudOS kalıcı olarak kapatılıyor

Makaleler
1
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-2310 2.90 GHZ x64 Bit
4GB DDR3 RAM
Windows 8.1 x64
AMD veya ATI Radeon HD 5450
PloudOS, bedava Minecraft sunucuları açmanıza yarayan bir siteydi. Aternos gibi. Yakınlarda bana bir e-posta gönderdiler.

Kod:
Hey X, Başlamadan önce size biraz kendimden ve neden PloudOS'u yarattığımdan bahsetmek istiyorum. Ben Erik, 24 yaşındayım. Aralık 2016'da PloudOS üzerinde çalışmaya başladım ve Ocak 2017'de ilk sürümü yayınladım. PloudOS altı yılı aşkın bir süredir piyasada ve milyonlarca Minecraft sunucusunu halka ücretsiz olarak sunuyor. Bu projeye başladığımda henüz okuldaydım. Nisan 2019'dan bu yana bir şirkette tam zamanlı çalışıyorum. Bu benim için harika bir deneyim oldu çünkü yeni şeyler öğrenip yeni teknolojileri denerken PloudOS'u geliştirmeye ve altyapısını yönetmeye devam edebildim. Mart 2020'de COVİD-19 salgını nedeniyle bir şeyler oldu, birçok insan evdeydi. Kullanıcı tabanımız yalnızca bir yılda 40 kat artarak önemli ölçüde büyüdü. Bir milyondan fazla insana arkadaşlarıyla oynayabilecekleri kendi ücretsiz Minecraft sunucusuna sahip olma şansı veren muhteşem bir yolculuktu. Bu büyüme günümüze kadar devam etti. Bu büyüme nedeniyle daha fazla para kazandık ve tamamını PloudOS'a yatırdık. Örneğin geçen yıl maliyetlerimizi azaltmak ve platformu daha kararlı hale getirmek için birçok yeni donanım satın aldık. Ancak son birkaç ayda kişisel zamanımın çoğunu almadan bu projeye ayak uyduramayacağımı fark ettim. Çok fazla çalışıyordum ve zor bir karar vermek zorunda kaldım: Ya PloudOS üzerinde çalışmayı bırakacağım ya da işimden ayrılacağım. Beni yanlış anlamayın, hayatımı PloudOS'tan oldukça iyi finanse edebilirim, sadece bunu yapmak istemiyorum. Sonunda iş kariyerime odaklanmayı seçtim. Ne yazık ki bu, PloudOS'un 30 Eylül saat 23:30'da (CEST) kapatılacağı anlamına geliyor. O zaman, e-posta adresleri, karma şifreler ve sunucularınız dahil tüm veriler kalıcı olarak silinecektir. Halen çalışan tüm Minecraft sunucuları kapatılacak ve silinecektir. Sunucu verilerinizi saklamak istiyorsanız l*tfen bir yedek indirin; bunun nasıl çalıştığını bilmiyorsanız burada bir SSS girişimiz var. Son olarak, hizmetimizi kullandığınız için hepinize büyük bir teşekkür etmek istiyorum ve özellikle de PloudOS ekibine TEŞEKKÜR EDİYORUM. Bizim için oradaydınız ve en iyi Minecraft desteğinin sağlanmasına yardımcı oldunuz. Applejuice, Gadget, icrayay, Jakashhi, Javirulo, jinzey, Moritz, Neuon, OnlyVentu, Rapha, SirMoD, Yaruma3341'e - siz olmasaydınız bu proje bugünkü gibi olmazdı. Tüm sıkı çalışmanızı takdir ediyorum. ❤️ Samimi olarak, Erik

Geri
Yukarı