Kontorland AP7 direksiyon seti nasıldır?

deligonc4

Hectopat
Arkadaşlar bu direksiyon setinden alan var mı? varsa GTA'da araba kontrol hissiyatı hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Fiyatı çok da ucuz değil değer mi almaya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Almayın değmez. 900 derece olmayan direksiyon setleri size eziyetten başkasını yaşatmaz. Onu almak yerine 2.el DFGT veya ekleme yapıp yine 2.el G25/27 tercih edin.

Berkay hocam güzel yazmış belirttiğiniz ürün çoklu platform destekliyor ve rakiplerine göre bence fiyatı gayet uygun bu işin uzmanı Logitech ve thurstmaster firmaları bunların ürünlerine bakın derim 2. El de olabilir.

Şu an ikinci el almayı düşünmüyorum koronadan dolayı konsollara pek güvenim yok zaten ikinci elde, bende biliyorum Logitech kalitesi farkı var tabii ki ama o kadar bütçem yok, bu AP7 ürününü kontorlandın veya Rampage'in 180 derece olan ürünlerine kıyasla daha iyi kullanışlı bir ürün mü onu merak ettim 270 dereceymiş AP7 çünkü

Geçici bir heves inanın. 180-270 hiçbir kıymeti yok 900 olmadıktan sonra. Ufak bir döndürmede araç çok dönecek ve zevk alamayacaksınız. Benim önerim ya Logitech, Thrustmaster gibi 900 dereceler ya da hiçbiri.

Şu an ikinci el almayı düşünmüyorum koronadan dolayı konsollara pek güvenim yok zaten ikinci elde, bende biliyorum Logitech kalitesi farkı var tabii ki ama o kadar bütçem yok, bu AP7 ürününü kontorlandın veya Rampage'in 180 derece olan ürünlerine kıyasla daha iyi kullanışlı bir ürün mü onu merak ettim 270 dereceymiş AP7 çünkü
Merhaba, satın aldınız mı? Forza Horizon 3 için uygun dediler, bir de size sormak istedim. Logitech ilanlarında temiz denk getirmek zor. Bir de bile bile denerken virüs ihtimalini arttırmak var tabi. V900S modeline de baktım ancak Forza'ya uygun ayar yapınca ETS 2'de problem çıkarma gibi sıkıntıları varmış. Yaşıtım veya tarafsız yorum yapan birine rastlamadım onda da.

Geri
Yukarı