Kontrol çubuğundaki bazı şeyler kullanılamıyor

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selamlar. Sorunum şu bildirim çubuğundaki Shazam ve benzeri seçenekler kullanılamıyor.

Screenshot_2021-04-13-01-02-35-626_com.android.chrome.jpg

Cihazınız nedir?

Düzenleme: Az önce deneyimledim, sanırım MIUI 12'de güç tasarrufu modu sorunlu veya bilerek yapılan bir şey. Güç tasarrufunu açıp kapadığımda sizinle aynı sorunu yaşamaya başladım. (Mi 8 Lite)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-13-01-09-40-741_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-04-13-01-09-40-741_com.opera.browser.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Yeni güncellemelerde "Odak modu" tarzı uygulamalar veya özellikler geldi. O tarz bir ayarı açmadığınızdan emin misin dostum ?

Yeni güncellemelerde "odak modu" tarzı uygulamalar veya özellikler geldi. O tarz bir ayarı açmadığınızdan emin misin dostum?

Eminim.

Cihazınız nedir?

düzenleme: az önce deneyimledim, sanırım MIUI 12'de güç tasarrufu modu sorunlu veya bilerek yapılan bir şey. Güç tasarrufunu açıp kapadığımda sizinle aynı sorunu yaşamaya başladım. (mi 8 Lite)

Redmi Note 8 Pro. Aynnen bende de öyle oldu. Ultra pil tasarufunda. Bir ara şarjım azdı açtım kapadım bum kullanılamıyor. Yeniden başlatınca düzeliyor. Ama pil tasarufunu aç kapa yapınca sürekli yeniden başlatmak. Hmm.
Bir fotoğraf ekleyeceğim. Ultra pil tasarrufunda kontrol çubuğundaki çoğu simge kaldırılıyor. Ondan dolayı olabilir.

IMG_20210413_012046.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı