Kontrol mouse pad önerisi

Bütçe
150 ve altı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop:Huawei Matebook D15
İşlemci:AMD Ryzen™ 5 5500U
Depolama:512 GB SSD
Ram:8 GB
Ekran Kartı:AMD Radeon™ Graphics(Vram bilmiyorum)
Merhaba ben mouse pad alacağım ve ne alacağımı bilmiyorum. Kontrol mouse pad benim için çok rahat geliyor ama hangi kontrol mouse pad alacağımı bilmiyorum. Sizin önerileriniz varsa yazabilir misiniz? Ve boyut olarak en az medium boy olsun fiyat olarak da 150 altı olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.cimri.com/arama?q=razer goliathus control
Çoğu orijinal değildir ama malzeme çok yakın.

Kral burada genellikle tam boyut var bana klavye için gerek yok sadece mouse için varsa gönderebiliri misin?

Bir de bir sorum daha olacak. Kontrol mouse padler çok yavaş mı oluyor? Yani mouse pad seçmeye çalışıyorum ve Speed kadar hızlı bir şey de istemiyorum onunla alaklaı bir öneriniz varsa yazabilir misiniz?

Bence en mantıklısı speed dokusu olan bir mousepad alıp mouse DPI ayarlarıyla istediğin kıvama getirmek olur.

Bence en mantıklısı Speed dokusu olan bir mouse pad alıp mouse DPI ayarlarıyla istediğin kıvama getirmek olur.

Şu anki DPI mı bilmiyorum yani mouse DPI tuşuna basınca 2. kademe olark kodladım kafam ve Valorant oynamak için alıyorum mouse pad o yüzden hassasiyet ayarlarımı çok değiştirmek istemiyorum ama en baştan düzenleyip öyle devam edebilirim ama Speed çok hızlı geliyor. Aslında Speed alıp DPI ayarlarımı düşürebilirim senin fikrin nedir?

Bence en mantıklısı Speed dokusu olan bir mouse pad alıp mouse DPI ayarlarıyla istediğin kıvama getirmek olur.

SteelSeries QCK+ aldım geldi kanka DPI ayarlımı şekillendirdim çok iyi oldu sağ ol tekrar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı