Konu 2018 tarihinde açılmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu düşünce yapısı ile daha çok ceza yersin hocam. Burada bizim için en önemli kriter insanlara ne kadar yardımcı olduğun, ne kadar sorun çözdüğün.

En son 3 Kasım'da mesaj yazan kisi var ve 3 Kasım tarihinden beri girmemis kisinin sorununu mu çözeceksiniz?

Mesajı yazan kisi 3 Kasım tarihinde yazmıs eğer sorun çözülmeseydi baskaları da yazardı siz mesaj yazdınız diye 3 Kasım tarihinden beri girmeyen kisi girip size mesaj mı yazcak?
2018'den beri farklı insanlar konuya girip aynı sorunu yaşıyorum demiş mi? Demiş. 3 yıldır insanların ara ara yaşadığı bir sorun var mı? Var. İsterse son mesaj 1 yıl önce yazılsın. Ara ara bu sorun yaşanmış ise ben bir çözüm bulmaya çalışırım.

2018'den beri farklı insanlar konuya girip aynı sorunu yaşıyorum demiş mi? Demiş. 3 yıldır insanların ara ara yaşadığı bir sorun var mı? Var. İsterse son mesaj 1 yıl önce yazılsın. Ara ara bu sorun yaşanmış ise ben bir çözüm bulmaya çalışırım.

En son 3 Kasım'da mesaj yazan kisi var ve 3 Kasım tarihinden beri girmemis kisinin sorununu mu çözeceksiniz?

İki tarafta haklı bu durumda.

Adam bir daha girmemiş yardım etmek mantıksız fakat ileride girebilir hala.

Kilitleyin konuyu uğraşmayın.

1429 tane sorun çözmüşüm şimdiye kadar. Gir bak bakalım içlerinde hangi uzunlukta çözülenler var. Beni süre ilgilendirmiyor. 5 yıllık konuyu da özerim, istersem 10 yıllık konuya da mesaj atarım. İnsanlara yardımcı olurken gölge etme, başka ihsan istemem.
Adam bir daha girmemiş yardım etmek mantıksız fakat ileride girebilir hala.
Değil. Aynı sorunu yaşayanlar var.

''Kısacası konu dışı hort yasak, yardımcı olunacaksa belirli bir sürelik kabul edilebilir.''

Doğru mu anladım?

Bundan sonra tek bir çözümü bile olmayan adam benim mesajlarımı sorgulamasın. Cidden bunu kural olarak eklerim bir de oradan uyarı alırsınız. Yaralı parmağa işemeyen adamlar gelip burada niye konuya cevap yazdın diyor.

''Kısacası konu dışı hort yasak, yardımcı olunacaksa belirli bir sürelik kabul edilebilir.''

Doğru mu anladım?
Amacın yardım etmek ise, bir sorunu çözdün/çözecek isen istersen 10 yıllık konuya mesaj at.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı