Konu başlığının ellenmemesini nasıl buldunuz?

İyi mi kötü mü?

• Oy verenlerin toplamı
    117
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır kimse bana link atmadı, kendim sosyalde gezinirken gördüm. Ayrıca ne dediğinizi pek anlamadım?

Hocam kimse yazım kurallarına uymuyor. Demet Akalın V2 yaşanıyor şu an forumda.

İnançlı biriysen Allah başka dert vermesin diyorum sana dostum. Üşenmeyip atmışsın bu kadar ama başlıklar o kadar anlamsız değil keza konu sahibi konu içerisinde kendini düzgün ifade edebiliyorsa bunun önemi yok. "arabayla güzel nasıl dönülür" diye konu açan biri herhalde nasıl pilot olabileceği hakkında cevaplar beklemeyecektir.
Size daha önceki konuda yazmıştım hatta görseller örnek vermiştim de mesajım kaybolmuş.

Size en basitinden örnek vereyim siz Donanım Arşivine de üyesiniz. Orada zaman geçirirken hiç görmediniz mi saçma konular?

Amacım orayı kötülemek değil. Oradaki çürük üyenin burada da olacağının ihtimalinin olacağını söylüyorum.

Siz burada birinin diniyle alenen alay edinen konu görmek ister misiniz? Ya da uygunsuz konu görmek ister misiniz?(Orada böyle konuların açıldığı oluyor. Tabii şikayet edince ilgileniyorlar.) Burada direkt böyle bir rezilliği görmemiş olacaksın.

Koskoca Sosyal moderatörleri 12 yaşında kız çocuğu gibi trip atıyor. Neymiş, birileri rahatsız oluyormuş falan filan... Rahatsız olan tayfa af edersiniz ama daha taharet nasıl alınır bilmiyor, bu adamları kale alıp uga bugaca yazmalarına izin vereceklerse Sosyal gözümde bitmiş demektir.
Eleştiriyi kabullenmek yerine trip atıyorlar. Pek şaşırmıyorum açıkçası. Ben bunu ne zaman ifade etsem ya haha spamı yiyorum, ya da linç ediliyorum.

Size daha önceki konuda yazmıştım hatta görseller örnek vermiştim de mesajım kaybolmuş.

Size en basitinden örnek vereyim siz donanım arşivine de üyesiniz. Orada zaman geçirirken hiç görmediniz mi saçma konular?

Amacım orayı kötülemek değil. Oradaki çürük üyenin burada da olacağının ihtimalinin olacağını söylüyorum.

Siz burada birinin diniyle alenen alay edinen konu görmek ister misiniz? Ya da uygunsuz konu görmek ister misiniz?(orada böyle konuların açıldığı oluyor. Tabii şikayet edince ilgileniyorlar.) Burada direkt böyle bir rezilliği görmemiş olacaksın.

Üyeyim ve açıkçası aktif olduğum süreler boyunca hiç abartılı saçma bir konu görmedim. Tam tersi burada konu onaylama sistemine rağmen çok fazla saçma konu gördüğümü söyleyebilirim. Tabii orayla buranın üye sayıları aynı değil ama durum böyle.

Hocam kimse yazım kurallarına uymuyor. Demet Akalın V2 yaşanıyor şu an forumda.

Konu başlığı düzelmiş :D

İyi ama zaten düzgün olanlara dokunulmazsa iyi. Adam gelmiş en saçma başlıkla konu açmış onlara göre kötü.

Technopat'in gerçek sakinleri olan mağara kitleyi bir anda ortaya çıkması her ne kadar iyi olsa da başlığı trolleyenler siteyi daha da kirletiyor. Yazım hataları ve troller için uygun yaptırımlar gelmeli.

Dostum olabilir, arasam yüz tane hatanı bulurum, her şekilde Türkçede kapışmaya varım Online deneme mi dersin veya başka bir şeyle. Böyle millete takmak hoş değil. Aha da sana söylüyorum, git bir Türkçe deneme çöz 20'den bile fazla yapamayacaksın, ama sözde Türkçe ustasısın değil mi? Yani milletin hatasını aramayın. Bir küçük şeyde hemen de rapor edenler var, muhtemelen siz de o işsiz denilebilecek tayfanın içindesiniz. Yapmayın, hoş değil. Gelin bakalım kim kimi tokatlayacak Türkçede. Bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Kızgın
İfadeler: 202
İnançlı biriysen Allah başka dert vermesin diyorum sana dostum. Üşenmeyip atmışsın bu kadar ama başlıklar o kadar anlamsız değil keza konu sahibi konu içerisinde kendini düzgün ifade edebiliyorsa bunun önemi yok. "arabayla güzel nasıl dönülür" diye konu açan biri herhalde nasıl pilot olabileceği hakkında cevaplar beklemeyecektir.
Doğru dedin. O kadar da anlamsız durmuyor. Resmi atan abartmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı