Konu dışı bir soru sorarak önerinizi alabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@AKINCILAR forumdaşım, başka bir forumdaş, hatırladığım kadarı ile: "İmana Gelebilir miyim?" adlı bir konu başlatmıştı sonlara doğru açıklamalar yaptım. Yanlış hatırlamıyorsan, birisi Recep Baltaş'a bir soru yöneltti (Soruyu tam hatırlamıyorum ama sonunda zorunuza gitmez mi demişti, Recep Baltaş ise o üyeye cevaben: "İnan hiç gitmiyor" veya "Gitmiyor" diyerek, Allah'ı kabul etmediğini dolaylı yoldan beyan etmişti (Farklı bir dine de mensup olabilir ama öyle çıkarım yaptım).

@AKINCILAR forumdaşım, başka bir forumdaş, hatırladığım kadarı ile: "İmana Gelebilir miyim?" Adlı bir konu başlatmıştı sonlara doğru açıklamalar yaptım. Yanlış hatırlamıyorsan, birisi Recep Baltaş'a bir soru yöneltti (Soruyu tam hatırlamıyorum ama sonunda zorunuza gitmez mi demişti, Recep Baltaş ise o üyeye cevaben: "İnan hiç gitmiyor" veya "Gitmiyor" diyerek, Allah'ı kabul etmediğini dolaylı yoldan beyan etmişti (Farklı bir dine de mensup olabilir ama öyle çıkarım yaptım).

Bunun bizi ilgilendirmediğini de ben çıkarım olarak söylüyorum. Nasıl aynısını (maalesef) Mustafa Kemal Atatürk'e yapıyorlarsa bu da aynı şey. Allah ile kul arasına kimse giremez.

Bunun bizi ilgilendirmediğini de ben çıkarım olarak söylüyorum. Nasıl aynısını (maalesef) Mustafa Kemal Atatürk'e yapıyorlarsa bu da aynı şey. Allah ile kul arasına kimse giremez.

Haklısın forumdaşım, yazıp yazmamak konusunda arada kaldım ama kendisi dolaylı yoldan ifade ettiğinden, @AKINCILAR forumdaşımın merakını gidermeye çalıştım.

Bu konuya bakılmıyor artık sanırım. @Recep Baltaş > Receb'im bırakıp gitmişsin 😄 suallerin ardı arkası kesilmiyor. Artık cevaplanmayacak mı konu dışı sorular? Benim sorum da 13.Sayfada kaynadı.

Bu konuyu, Recep Baltaş'tan fan önerisi almak için açmıştım ama konuyu yeni konu adı altında taşıdı ve bir forumdaşımın konu ile ilgisiz soru sorması üzerine Recep Baltaş'ı ilgilendirdiğinden, hoşuna gitmiş olacak ki soruyu devam ettirmek istedi.

Konum değişe değişe Recep Baltaş ile ilgili merak edilen köşesi (Soru-Cevap) gibi bir konu oldu diyebilirim. Eminim birçok forumdaşımın Recep Baltaş hk. merakı giderilmiştir (Ama benim "konu dışı bir soru soracak önerinizi alabilir miyim?" cümlesini kurduğumda fan tavsiye etmesini rica etmiştim ki, dediğim forumdaşım soru sorunca, benim konum aktarıldı. Konum güme gitti diyebilirim).

Ben sorudan ziyade bir fikirde bulunacağım.
Ötesini-berisini düşünmedim, hatta komik de olabilir, öylesine aklıma geliverdi.
Fikrim şu, bu sitede herkesin kendine ait bir blog köşesi olabilir mi?
Yani insanlar kendine ait köşesinde makale, yazı paylaşacak ama hepsi yine bu sitede olacak.
Ne kadar benzer bilmiyorum ama süper marketlerin bazıları öyle yapıyor, marketin içinde kiraya yer veriyorlar.
Tabi bu sitede henüz yeniyim, belki öyle bir şey vardır...

Ben sorudan ziyade bir fikirde bulunacağım.
Ötesini-berisini düşünmedim, hatta komik de olabilir, öylesine aklıma geliverdi.
Fikrim şu, bu sitede herkesin kendine ait bir blog köşesi olabilir mi?
Yani insanlar kendine ait köşesinde makale, yazı paylaşacak ama hepsi yine bu sitede olacak.
Ne kadar benzer bilmiyorum ama süper marketlerin bazıları öyle yapıyor, marketin içinde kiraya yer veriyorlar.
Tabi bu sitede henüz yeniyim, belki öyle bir şey vardır...
Var ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı