Konu Dışı bölümü kaldırılsın

Bence konu dışı bölümü forumdan kaldırılmalı. Çünkü teknoloji forumundayız ve "sevgili bulamıyorum." "şu kız da beni seviyor mudur? Şöyle böyle dedi bence seviyor." "aklıma bir nesne takıldı da onu unutmam lazım ne yapayım" "hayattan bıktım." "sınav zamanı sevgili yapılır mı?" *şu kişiler neden öyle şunlar neden böyle?" "gibi saçma konular var. Bence diğer konu başlıklarının kapsamları genişletilip bu bölüm kaldırılsın. Yani demek istediğim örneğin Dark webe nasıl girerim konusu konu dışına değil de internet erişimi başlığı altında açılsın.
Bakma güzel kardeşim, sana zorla yorum yaptıran birisi mi var?

iPhone seviyorum ben Android'ler kalsın böyle bir şey mümkün mü tabii ki değil sosyal burası. Konu dışı olmasa bu fikrinizi bile dile getiremezsiniz öyle bakın.

Son düzenleme:
İyi de sadece bu tarzda değil, teknolojiyle ilgili konu açmak isteyenler oluyor ve açacağı şeyle ilgili kategori bulamıyorlar. Bu sebeple konu dışında açma ihtiyacı bulabilirler. Bence bu kategorinin kaldırılmaması lazım bu sebepten dolayı.

Spor, gezi ve turizm, müzik, kitap, felsefe, yiyecek ve içecek, sanat, bilim, anime/manga, Dünya gündemi, çizgi romanlar, mizah ve eğlence, saatler, eğitim, kariyer alanları, hobiler, balıkçılık, evcil hayvanlar, yemek ve mutfak, emlak, döviz, kredi kartları gibi daha bir sürü teknoloji odağı dışında başlık var.

Teknoloji forumu ya, bunlar da olmasın demeye başlarlar yakında. :D Herkesin sevmediği bir başlığı kapatalım hadi, sonra toptan gidelim. Mantığa bak.

Anlayamadığım kısım şu; bu başlıklara kişinin rızasıyla tıklayıp girilmiyor mu? Zorla mı açıyor site? Bir başlıkta hoşlanmadığın şeyler varsa girmezsin olur biter.

Son düzenleme:
Zaten bunun herkes farkında. Teknoloji forumunda bunun olması bana saçma geliyor. Zaten bunların konuşulabileceği bir sürü forum var.
Adı "konu dışı" kardeşim, konusu teknoloji dışında olan konular için var. Forumun ismi "Technopat Sosyal", "Technopat ama sadece teknoloji için sosyal" değil. Anlayın şunu artık.

Saçma konulara da gelirsek bakmazsın, cevap vermezsin yeter. Seni dürtmüyor konular gel bak diye.

Bence konu dışı bölümü forumdan kaldırılmalı. Çünkü teknoloji forumundayız ve "sevgili bulamıyorum." "şu kız da beni seviyor mudur? Şöyle böyle dedi bence seviyor." "aklıma bir nesne takıldı da onu unutmam lazım ne yapayım" "hayattan bıktım." "sınav zamanı sevgili yapılır mı?" *şu kişiler neden öyle şunlar neden böyle?" "gibi saçma konular var. Bence diğer konu başlıklarının kapsamları genişletilip bu bölüm kaldırılsın. Yani demek istediğim örneğin Dark webe nasıl girerim konusu konu dışına değil de internet erişimi başlığı altında açılsın.
Senin kendi özgür iraden istersen gir istersen girme bu kadar basit. Ama o kız mevzularında haklısın kızlarsoruyora çevirdiler forumu o konuda bir sınırlandırma getirilmeli
Adı "konu dışı" kardeşim, konusu teknoloji dışında olan konular için var. Forumun ismi "Technopat Sosyal", "Technopat ama sadece teknoloji için sosyal" değil. Anlayın şunu artık.

Saçma konulara da gelirsek bakmazsın, cevap vermezsin yeter. Seni dürtmüyor konular gel bak diye.
İlk başına katılıyorum ama sonuna katılmıyorum sitenin kalitesini düşürüyor ve ambiyansını bozuyor burası kızlarsoruyor değil. Git başka yerde yaz ilişki durumunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı