Konu dışı kategorisindeki kaos meraklıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Neden konu dışı kategorisinde her konuda kaos var? Herkes birbirine giriyor, herkes birbirine doğrudan hakaret etmese de dolaylı yoldan hakaret ediyor veya düzgün ve mantıklı ilerleyen bir konunun sonu hep kavga?

Zorlu bir süreçten geçiyoruz, evet hepimizde aynı sabır yok; bazılarımız sinirleniyor içinde bulunduğumuz dönemden dolayı, Covid'den dolayı evde tıkılı kaldık, bunaldık. Ancak bu kadar gergin ve sinirli olmaya ne gerek var?

Normal bir şekilde konuyu okuyorum, herkesin fikirlerine bakıyorum bir bakmışım 4-5 mesaj sonra kavga, hemen bir kaos. Konu dışının zevki kalmadı ya. Mesaj yazmasam, çok takılmasam bile içim sıkıldığında gelir iki konu dışında takılır keyfim yerine gelirdi.

Konu dışında özellikle daha fazla var bu kaos durumu, sakin olmalıyız bence.

1-2 tane böyle kaos meraklısı üye var, onlar hep böyle kavgayla ilerleyen konularda ortaya çıkıyor özellikle onlara sesleniyorum.

Siz de bıkmadınız "Neden şurası şöyle, burası böyle?" diye konular açmaya he. Bırakın böyle şeylerle moderatörler ilgilensin.
İlgilenilmediğini az önce gördük. Bu en yakın örnek olduğu için attım. Geceleri yetkililer foruma girmiyor, saçma sapan konular uzuyor da uzuyor.

İlgilenilmediğini az önce gördük. Bu en yakın örnek olduğu için attım. Geceleri yetkililer forumda girmiyor, saçma sapan konular uzuyor da uzuyor.

Hocam konunun sahibi benim gerekli açıklamayı oraya yaptım neden konu açtınız? Ve benim kaosdan beslenme gibi bir amacım yok oradaki arkadaşın garip cevabı yüzünden saçmaladı yoksa insanlar anılarını paylaşıyordu...

Hocam konunun sahibi benim gerekli açıklamayı oraya yaptım neden konu açtınız? Ve benim kaosdan beslenme gibi bir amacım yok oradaki arkadaşın garip cevabı yüzünden saçmaladı yoksa insanlar anılarını paylaşıyordu...
Sizinle alakası yok, genel durum bu. Sizden önce de konuda bahsettiğim durumlar mevcuttu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı