Konu dışı kategorisinin güzelliği

sasi

Hectopat
Sosyal'de en eğlendiğim konular konu dışı konuları oluyor. Milletin sorunları dertleri veya olaylarını dinlemek zevkli oluyor bazen fantastik düşüncelerde güzel yorumlanıyor benim için konu dışı ve felsefe gibi konular en güzel konular. Tabii eksiğim olabilirim bazen manyamış olabilirim ama yine de tartışması zevkli. Siz hangi tarz konuları seviyorsunuz?

Eskiden bilgisayar toplama bölümü çok güzeldi, 1500 2000TL'ye sistem öneriyorduk, şimdi onun da zevki yok sadece çözüm sunulmamış konulara bakıyorum. Konu dışı, mizah ve eğlence bölümü güzel. Erkekler Soruyor zaten ayrı bir seviye.

Sosyal'de en eğlendiğim konular konu dışı konuları oluyor. Milletin sorunları dertleri veya olaylarını dinlemek zevkli oluyor bazen fantastik düşüncelerde güzel yorumlanıyor benim için konu dışı ve felsefe gibi konular en güzel konular. Tabii eksiğim olabilirim bazen manyamış olabilirim ama yine de tartışması zevkli. Siz hangi tarz konuları seviyorsunuz?
Sağlık ve konu dışı.

Çünkü her türlü konuların açıldığı yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı