Konu dışına yazılan mesajlar

Şahsen Konu dışı kategorisi için, bağlantıda söylediklerim yapılırsa baya rahatlayacağımızı düşünüyorum.
Ben de katılmıyor değilim. Ama gerçekten mesaj kasmak için açılan, aşırı boş konular var.
Yeni konulara düşmezse buradan da hiç haberimiz olmaz ama.

Ben kategoriye göre konu araştırması yapıyorum. Sadece ana sayfadaki Yeni konular ve mesajlara bakarak yardımcı olmuyorum. Konu dışı gezmek isteyen biri için, aşağı indirip kategori seçmek zor olmamalı. Ya da favori kategoriler diye bir Xenforo eklentisi varsa, ayrıca foruma eklenebilir. @Kunget

Son düzenleme:
Eskiden aktif olduğum bir başka forumda "Forum Oyunları" bölümü mesaj ve beğeni sayısına etki etmiyordu. Burada da "Konu Dışı" aynı şekilde olsa eminim mesaj sayıları en az yarı yarıya düşer. Başkası için yararlı bir mesaj yazan 1-2 beğeni alıyor, boş muhabbet yapanlar çok daha kolay beğeni topluyor.

Dünden beridir 2 tane kavga konusu kapandı, aslında eğlence konusu değildi ama eğlencenin ötesine geçtik. Aşk meşk işleri dışında, konu dışı kategorisi gayet güzel, bazı ilişki konularında gayet seviyeli muhabbetler dönüyor, böyle konular hiç olmasa insanlar sıkılır, eğlenmek herkesin hakkı, tabii bilene.
Neyse başa döneyim, arkadaş büyük ihtimal yoğun bakımda. :D

Ben kategoriye göre konu araştırması yapıyorum. Sadece ana sayfadaki Yeni konular ve mesajlara bakmıyorum. Konu dışı gezmek isteyen biri için, aşağı indirip kategori seçmek zor olmamalı. Ya da favori kategoriler diye bir Xenforo eklentisi varsa, ayrıca foruma eklenebilir. @Kunget
Kendim için konuşmam gerekirse kategoriye göre girmediğimi söyleyebilirim. Ana sayfada görünen konularda bilgim olan bir konu var ise yazıyorum ya da en fazla sağ üst köşede bulunan ''Yeni Mesajlar'' butonundan bakıyorum.
Eminim kendisine bir çok bildirim gidiyordur ama eğer gözüne çarpar ve gelirse bu konu hakkındaki görüşlerini @Recep Baltaş 'a da sormak isterim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı