Sitelerde yazılan mesajlar nasıl silinir ?

• Konuyu başlatan fatih52
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
F

fatih52

Ziyaretçi
Arkadaşlar üye olduğumuz sitelerde yazdığımız mesajlar nasıl silinir ? Hepsini silmek istiyorum. Bazı siteler için üyeliğimin silinmesini istiyorum. Bu işlemleri nasıl yapabilirim ?

Mesajları silme yetkisi site sahiplerinde olur ve izin vermezler. Yoksa ne anlamı kalır o sitenin.
Hesabın silinebilir ancak yazdıkların kalır diye tahmin ediyorum.

Şu şekilde olabilir ; Silmek istediğin mesaja siyasi bir görüş veya hakaret/argo eklersen yöneticiler onu silebilir.

Genel olarka üye olduğunuz hiçbir sitede yazdıklarınız komple silinmez. Üyeliğinizin iptali için de sitenin kullanım koşullarını okuyacaksınız. Eğer koşullar buna izin veriyorsa hesabınızı sildirme talebinde bulunabilirsiniz. Ancak yazılarınızın silinmesi kabul edilmeyebilir zira söz konusu bir forum ise bu tamamen imkansızdır.
Şu şekilde olabilir ; Silmek istediğin mesaja siyasi bir görüş veya hakaret/argo eklersen yöneticiler onu silebilir.
Buna ek olarak hakkınızda suç duyurusunda da bulunabilir. Çözümünüz süpermiş...

Bazı forumlar tamamen sildiğini okumuştum. Bu işlem her forumda olmaz mı ?

Yazdıklarımız size ulaşıyor mu acaba :) Neredeyse hiçbir forumda izin verilmez buna.
Mesela benim mesajlarım silinse yüzlerce konuda eksiklikler oluşur.

Evet ulaşıyor. Bir yerde okumuştum. O sitede yöneticiler istek olduğu zaman mesajları siliyor.

Soru burada sorulduğuna göre sanırım biz o arkadaşların vekili oluyoruz. Çünkü başka açıklaması yok. Yukarıda da söylediğim gibi Kullanım Sözleşmesi diyorum ama ya yanlış anlatıyoruz ya da yanlış anlaşılıyoruz.

Hadi bunu da geçiyorum. Silinmesi gereken bir konu, hesap veya mesaj varsa site ile iletişime geçersiniz ya da şikayetçi olursunuz. Bunun temel 2 çözümü budur. Kusura bakmayın ama her sorunun cevabı burada değil maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı