Konu göz ardı etmek gelecek mi?

O kadar şeyin aranızda tek derdiniz de zaten buydu. Arkadaşlar forumlar yardımlaşma ortamı değil mi? O konuyu görmek istemiyorsanız bakmayıp geçersiniz. İncileriniz dökülmüyor, merak etmeyin. Göz ardı etme özelliği gelse, forum değil sosyal medya olurdu. Ayrıca böyle bir şeyi de XenForo'nun da desteklediğini sanmıyorum.

Dediğiniz şeyi mantıklı buluyorum ama:

Bu konudan görüldüğü üzere destekliyor.
Hacı zaten emin olamadığım için öyle dedim ama bence gereksiz. Sonuç olarak bakmazsın geçer gidersin. İnternet ortamında maruz kalmak istemediğin tonlarca şey olabiliyor. Onlara bakmayıp geçiyoruz. Sonuç olarak kategori için de aynı şey yapılabilir.

Boyunun ne kadar uzayacağı bilgisi beni ilgilendirmiyor. Yaşadığı din sorunları beni ilgilendirmiyor. Penisi beni ilgilendirmiyor. 5 santim sonra direkt aşağıya inmesi beni hiç alakadar etmiyor. İncilierim dökülmüyor ama görmek beni rahatsız ediyor. Böyle bir eklenti varsa gelmesi için bir engel de yok. Bakmıyorum sürekli konu güncelleniyor üste çıkıyor. Çok zor bir şey değil. Göz ardı etme zaten var. Ve şu an için tek derdim bu.
@Endless Kaan XenForo'da ücretsiz eklenti sayısı, yok denecek kadar azdır. 10 dolar bedava gibi bir eklenti için.

"İndir" kısmı yıllık 65 dolar, "Medya" kısmı 65 dolar, gelişmiş arama servisi 55 dolar.

XenForo'nun kendisi 160 dolar. Dimension teması 30 dolar vs.

10 dolara pek takılmaz bana kalırsa. @Recep Baltaş

@Recep Baltaş, @Ali Güngör, @Emre C.

Hafif sola yatık penis 🤭🤭🤭
1622638190351.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı