Konu kapanması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lawyer23

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım benim açtığım konuyu sen ne hakla neye itafen yorum yazmayı kapatıyorsun. Henüz ben cevap bile alamazlen hemde. Arkadaşlar kendi arasında tartışmış bu doğru ama buna senin karışman kadar yersiz birşey yok. Bazı forumlarda 100 sayfaları bulurken bazı konular üzerine yorumlar burda adamın birine yerki vermişler o adamda geliyor yorum yapmaya sınır koyuyor engelliyor. Burası forum sitesi ise şayet buna bu şekilde müdahele etme hakkın yoktur. İnsanlar hakaret etmediği sürece burda tartışır. Bi de gelmişsin beyan belirtip herkes adına karar vermişsin. Sen ne oluyorsunda neyin eğitimini aldında hangi makam mevkidesin ki millet adına konuşacak kadar büyüklük yerleşmiş kişiliğine. Kusura bakmada sadece forumdan sorumlu birisin ve bundan sonrada bu forumda yazı falan yazmıyor birok alternatif var iken buna mecbur değilim. Ben @Ali Güngör ve @Recep Baltaş ' a olan güvenimden dolayı burada yararlanmayı zaman geçirmeyi belki o günün yorgunluğunu atmayı seviyordum. Ama böylesine bi terbiyesizliği kabul edemem. Sözüm Ali ve Recep beylere değil o konuya yorum yasağı koyan forum yöneticisinedir.

Bu konuyu @MF ile görüşmenizi tavsiye ederim. Cevap alamadan "dank" diye yorum yazıp o konuyu yoruma kapatan kişi kendisi :). Üstelik cevabı bile tam alamamışken.

Son düzenleme:
Kesin cevap alamasak bile yardımlar ile bi şekilde çözüme ulaşmaya çalışırız. Bazılarımız anlamış değil böyle konu kilitlemenize. Üstelik buna sinir olan insanlar da var. Örnek verecek olursak ben diyelim. Kaç defa konumu kapattınız. Tamam yanıt yazıyorsunuz anlaşılıyor ama bi soru soracağım zaman bakıyorum konu kilitli. Aynı konu ile tekrar konu açınca da uçarak 1 aylık ban geliyor.

Konu kapandığı zaman yeni konu açıyoruz fakat bu seferde hiçbir yanıt gelmiyor. 34 defa ceza almamın sebebinin yarısı kesinlikle "Türkçe kurallarına uymayan yazı" dır. Ya da "Konu ile ilgisi olmayan başlık" Bulletin var iken ki senelerde bu sorunun cezası 2 gün filan oluyordu. Şimdi 1 ay oldu. Bu kadar ağırlaştırmanızın sebebi nedir? Üstelik kurallar aynı iken.

Peki eskiden gelen kutusu vardı ve uyarı falan geliyordu. Şimdi o sistem neden kaldırıldı? Uyarı sistemi diyelim.

Yazım yanlışını alıntılamaktan dolayı anlamsız bir şekilde banlanmış birisi olarak @MF'a hak veriyorum bu konuda. Çünkü kendisi bir konuyu kapatıyor ise, ya açılan konu hakkında yeterli ve açıklayıcı net bir bilgi vermiştir, ya konu amacından sapmıştır, ya gereken cevap geldiği halde flood yapılıyordur, ya da konu trollük amacıyla açılmıştır. Her gün sayılamayacak kadar konunun açıldıldığını ve böyle yöneticilerin olmadığını göz önüne alırsak, bahsettiğiniz yüz sayfalık konularda, samanlıkta iğne arar gibi doğru cevabı ararız. Yaşasın Technopat, yaşasın Banminatör @MF :D (Yazım yanlışını alıntı yaptığımız için ban yemeseydik iyiydi.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı