Konu Üzerinde Değişiklik Yapma

6monthpeek

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D

ASUS ROG STRIX RTX3080

MSI B550M Gaming Edge Wi-Fi

KINGSTON KF432C16BB1A/16 16Gb DDR4 3200Mhz

CORSAIR RM750

ASUS ROG SWIFT PG259QN

LENOVO LEGION K500 Klavye

LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT + RAZER Deathadder V2

HyperX Fury S Speed Edition Medium Pad

XIGMATEK VENOM X Kasa
Meslek
Muhasebe
Merhaba,

Konuyu yayınladıktan sonra düzenleme seçeneği yok. Yani moderatör onayladıktan sonra düzenleyemiyoruz. Yeni bir özellik eklenmeli. Mesela düzenleme yaptık diyelim, tekrardan moderatör onayına gitsin. Resim yüklemiştim, eki görüntüle yazıyor silinmiş ve dosya eklerinde de mevcut değil. Saçmalık, ben şimdi tekrar mı konuyu oluşturacağım? Bilmiyorsam düzenlemesi varsa gösterirseniz sevinirim.

1616312350801.png

1616312403112.png

Merhaba,

Yeni açılan konularda 1 saate kadar düzenleme yapabilirisiniz. Bu süreyi geçtikten sonra rapor sistemini kullanarak yapacağınız değişikliği bildirebilirsiniz. Bildiriminiz üzerine mesajı uygunsa sizin için düzenleyebiliriz veya konuya farklı bir mesaj yazarsanız onunla değiştirebiliriz ya da birleştirebiliriz.

Düzenleme süresi sonsuz olduğu takdirde konular, gereksiz mesajlara dönüştürülebiliyor.

Merhaba,

Yeni açılan konularda 1 saate kadar düzenleme yapabilirisiniz. Bu süreyi geçtikten sonra rapor sistemini kullanarak yapacağınız değişikliği bildirebilirsiniz. Bildiriminiz üzerine mesajı uygunsa sizin için düzenleyebiliriz veya konuya farklı bir mesaj yazarsanız onunla değiştirebiliriz ya da birleştirebiliriz.

Düzenleme süresi sonsuz olduğu takdirde konular, gereksiz mesajlara dönüştürülebiliyor.
Rapor sistemini nasıl kullanabilirim? Üst panelde göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı