Konu yanlış yere onaylanmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuzhan Artun

Hectopat
Konuyu onaylayan moderatör arkadaşa bir alkış lütfen. Bu forumun moderatörleri sorunlu. Konu yanlış yere onaylanmış. Taşınması gerek. 1 değil, 2 değil, 3 değil, 5 değil, 10 değil. 100 kere vurguladım. Şu konu onayı ve kontrolü verirken baştan savma işler yapıyorsunuz. Technopat yönetimi de bunu hiç dikkate almıyor.

@Recep Baltaş @Ali Güngör Şu moderatörlerinize artık bir çeki düzen veriniz. Ne Türkçe imlayı düzgün yapıyorlar, ne de konu onayı.

Konuyu onaylayan moderatör arkadaşa bir alkış lütfen. Bu forumun moderatörleri sorunlu. Konu yanlış yere onaylanmış. Taşınması gerek. 1 değil, 2 değil, 3 değil, 5 değil, 10 değil. 100 kere vurguladım. Şu konu onayı ve kontrolü verirken baştan savma işler yapıyorsunuz. Technopat yönetimi de bunu hiç dikkate almıyor.

@Recep Baltaş @Ali Güngör Şu moderatörlerinize artık bir çeki düzen veriniz. Ne Türkçe imlayı düzgün yapıyorlar, ne de konu onayı.
Dikkat edin ceza yersiniz. Tecrübe ile sabit. [emoji4]

Loglardan kontrol ettim, yanlış yere açılan konuyu raporladığı için ceza alan kullanıcı yok. Ancak raporunda moderatöre küfrettiği için sonsuz banlanan var. Ne söylediğiniz kadar nasıl söylediğiniz de önemli değil mi?

@Ali Güngör Bu bir kaç kere olmuş bir durum değil. Bu forumda moderatör hatalarını yüzlerce kez gördüm. Ayrıca rapor loglarıma bakabilirsiniz. Resmi bir dil kullandığımı göreceksiniz. Ayrıca ne söylediğinizin değil, ne yaptığınızın da önemi var. Hata hata hata bir yere kadar. Bir de moderatör alımı yaparken Türkçe imla testi yapmalısınız. Zira bazı moderatörlerin ve hatta yöneticilerin noktalama işaretlerinden önce değil sonra boşluk bırakılacağından haberi yok. İlginiz için teşekkür ederim.

@M. Samet Intel'in "i" harfini büyük yazdığını rapor ettiğim için ceza aldığım oldu. Bunun gibi bir çok örneği de var. Eski hesabımda aldığım komedi cezalar var. Neymiş gereksizmiş. Kendisi gereksiz haberi yok. Alkollü mü iş yapıyor bunlar anlamadım.

Moderatörler çok kendini beğenmiş durumda. Ceza yiyince mutlu mu oluyorlar anlamıyorum ki. [emoji4]

Bende bir ara arkadaşın birine esprili bir mesaj yazdım ve o uyarıdan almamama rağmen 1 ay boyunca ban yedim...

Moderatörler çok kendini beğenmiş durumda. Ceza yiyince mutlu mu oluyorlar anlamıyorum ki. [emoji4]
Moderatör olunca anlarsın demek isterdim de moderatör yapmazlar :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı