Konulara anket açamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu mesaja açan moderatöre teşekkür ederim. Söylemek istediklerimi yazayım. Şimdi öncelikle başka bir konudaki şu mesajımı, kural gereği konu ile alakasız olduğu için konu açmışım gibi kaydırmışsınız iyi de yaptınız eyvallah. Hazır konu açılmış iken sormak istediğim sualleri yazayım;

Kategorilere baktım lakin bulamadım tam olarak anket seçeneği nerededir? Gösterir misiniz?

Daha önce açtığım şu konu neticesi ile artık forumun yarısına yakınının memnun olduğu anket konularımı " Diğer Hobiler " kısmına açmak istiyorum. Eğer o kategoride o özellik yoksa yönetim ile konuşup bu kategoriyi ankete açma şansınız var mıdır? Yani orada anket seçeneği aktif olacak.

Son olarak konu öne çıkarma özelliği tekrar gelecek mi?

Anlayışınız için teşekkür ederim.

@Recep Baltaş
@Woolgatherer
@Emir M.
@Emre C
@Lintos
@Tim

Bazı kategorilerde anket yok, ben de farkettim o durumu.
Elim kolum bağlandı. Forumu 2 amaç için kullanıyordum birisi de anketlerimdi...

Umarım dikkate alırlar demeyeyim beni seven mod varsa hatrıma " Diğer Hobiler " kısmında anket özelliğini aktif eder. Hani 100-200 kişi baksa neyse de en az 2 bin 3 bin kişi ilgileniyordu 😀

Elim kolum bağlandı. Forumu 2 amaç için kullanıyordum birisi de anketlerimdi...

Umarım dikkate alırlar demeyeyim beni seven mod varsa hatrıma " Diğer Hobiler " kısmında anket özelliğini aktif eder. Hani 100-200 kişi baksa neyse de en az 2 bin 3 bin kişi ilgileniyordu 😀
Anketler benim de sıkça kullandığım elemanlardı, şimdilik sağlık olsun diyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı