Konulara "Çözüm" Odaklılık Yerine Sosyal Rütbe Odaklı Bakmak

318/25.000 bence gayet az bir oran. Bu konuda bile konuşmak için konuşmuşsunuz.
Mesaj/Çözüm oranına göre mi mesajın doluluğunu ölçüyoruz :D Mesaj yazdığımız her konuya çözüm verilmiyor, gerçekten soru niteliği taşıyan sorulara cevap verirsen çözüm alıyorsun. Her teknik konuya yazdığım mesajı raporlasam çözüm sayım rahat 10.000 olurdu zaten.

Çözümü bulunmuş konunun aslında kapanması güzel olabilir. Çok fazla boş sohbet dönmez.

Çözülen konuların %80'i "konu" şeklinde açıldığı ve kullanıcıların çözüm raporlaması yapmaması nedeniyle çözülmüş gözükmüyor. Ben kendi mesajlarımı inceleyip her çözdüğüm konuyu raporlasam rahat birkaç katına çıkar. Çoğu kişi için de böyle durum.
Raporlama konusunda iyi bir bilgilendirme oldu. Teşekkür ederim size de.

Bu konuda bile konuşmak için konuşmuşsunuz.
Bunu diyen @Strider0628 miydi acaba? Hem bu konuda bile demişsin de ben açıkçası senle pek karşılaşmadım konularda. Ne zaman boş konuştuğumu gördün de böyle diyorsun bakalım? :)

Mesaj/Çözüm oranına göre mi mesajın doluluğunu ölçüyoruz :D Mesaj yazdığımız her konuya çözüm verilmiyor, gerçekten soru niteliği taşıyan sorulara cevap verirsen çözüm alıyorsun. Her teknik konuya yazdığım mesajı raporlasam çözüm sayım rahat 10.000 olurdu zaten.
"Gerçekten soru niteliği taşımayan" konuyu çözümlediğinizde çözüm verilmemesi normal değil mi?

Evet. Boş konuşuyorsun dedin.
O bana boş konuşuyorsun dedi ben de "aksini iddia ettim mi?" dedim hocam bir dahakine daha dikkatli okuyun derim.

Geri
Yukarı