Konum bilgisi internet olmadan güncellenir mi?

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Bugün şehir dışına çıkacağım. Tanıdığıma Whatsapp üzerinden 8 saatlik konum bilgisi atacağım evden çıkmadan önce. Fakat internetim olmadığı için sadece telefonumdan konumu açık bırakacağım. Tanıdığım attığım konum bilgisine girdiğinde internetim kapalı dahi olsa benim güncel yerimi sürekli olarak görebilir mi? Yoksa internet zorunlu mu?

Bugün şehir dışına çıkacağım. Tanıdığıma WhatsApp üzerinden 8 saatlik konum bilgisi atacağım evden çıkmadan önce. Fakat internetim olmadığı için sadece telefonumdan konumu açık bırakacağım. Tanıdığım attığım konum bilgisine girdiğinde internetim kapalı dahi olsa benim güncel yerimi sürekli olarak görebilir mi? Yoksa internet zorunlu mu?

Hocam internet olmadan WhatsApp nasıl arkadaşınıza veri güncellesin? İmkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün şehir dışına çıkacağım. Tanıdığıma Whatsapp üzerinden 8 saatlik konum bilgisi atacağım evden çıkmadan önce. Fakat internetim olmadığı için sadece telefonumdan konumu açık bırakacağım. Tanıdığım attığım konum bilgisine girdiğinde internetim kapalı dahi olsa benim güncel yerimi sürekli olarak görebilir mi? Yoksa internet zorunlu mu?
İnternet zorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı