Konum neden onaylanmadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Adol125

Kilopat
Makaleler
1
Modlar ne iş mi yapar? Konu başlıklarını, içeriklerini kafalarına göre değiştirir veya hiçbir uyarı yapmadan pat diye siler. Bir heves açtığınız konular yedek almazsanız çöp olur.
Alın size örnek. Normalde daha detaylı anlattım görsellere süsleyerek, konuda sadece bir tane URL vardı o da millet aramakla uğraşmasın diye. 5 dk sonra konu silindi. Görseldeki gibi tekrar açtım gene silindi. İlk cümlede öyle yazmamın sebebi o kadar uğraşıp yazdığım konunun 5 dk geçmeden pat diye sebepsiz silinmesi. Şimdi ben niye memnun olayım modlardan ya da niye modlarla ilgili iyi şeyler diyeyim?
Daha üst yetkililer modları işgüzarlık yapmamaları konusunda uyarlamalılar.

1716653206380.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modlar ne iş mi yapar? Konu başlıklarını, içeriklerini kafalarına göre değiştirir veya hiçbir uyarı yapmadan pat diye siler. Bir heves açtığınız konular yedek almazsanız çöp olur.

Alın size örnek. Normalde daha detaylı anlattım görsellere süsleyerek, konuda sadece bir tane URL vardı o da millet aramakla uğraşmasın diye. 5 dk sonra konu silindi. Görseldeki gibi tekrar açtım gene silindi. İlk cümlede öyle yazmamın sebebi o kadar uğraşıp yazdığım konunun 5 dk geçmeden pat diye sebepsiz silinmesi. Şimdi ben niye memnun olayım modlardan ya da niye modlarla ilgili iyi şeyler diyeyim?

Daha üst yetkililer modları işgüzarlık yapmamaları konusunda uyarlamalılar.

Eki Görüntüle 2204134
Harici URL koyduğunuz için silinmiş olabilir, kuralları okudunuz mu?

Size konu hakkında neden silindiğiyle ilgili bildirim gönderilmiştir. Uyarı olmadan silindiğini söylemeniz, bildirimleri kontrol etmediğinizi gösterir.

Sebepsiz yere bir konunun silinmesi mümkün değildir. Kurallara uygun olmayan konular silinmektedir. Korsan içerikler ile ilgili kuralımızı kuralların 18. maddesinde okuyabilirsiniz.

Korsana teşvik olacak şekilde direkt olarak içeriklere ve içeriklerin erişilebileceği linklere yönlendirmek uyarı sebebidir. Konunuz uyarısız fakat size bildirilerek silinmiştir. İkinci konunuzda halihazırda ilk konunuz bildirimli silindiği için bildirmek gerekli görülmemiştir.

Raporda da dediğim gibi bildirim falan gelmedi. Buyurun bu da görseli son bildirimlerin.

Screenshot_20240525_192303_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg

URL konusuna gelince 1 tane URL verdim o da bahsi geçen bir uygulamada gerektiği için. O URL o uygulama dışında hiçbir yerde çalışmaz. Uygulama içinden girilmesi gerekiyor. Onun da ne için olduğu yazıyordu. Basitçe millet aramakla uğraşmasın diyeydi. 6 7 tane uygulamadan bahsettim ki bunların 1'i hariç hepsi ücretsiz uygulamalar ve hiçbirine link vermedim. Neyin korsanından bahsediyorsunuz?

Bu arada ben böyle bir konu açmadım, başka yere yazdığım mesajı modlar konu olarak açmış, onu belirteyim.

Son düzenleme:
Zaten içerikler ücretsiz ve kaçak olarak sunulduğu için korsana giriyor. Sizin önerdiğiniz siteler veya uygulamalar fansubların orijinal kopyaları taratıp, kopyalayıp sonra da dijitale aktarıp çıkarttığı çeviriler oluyor. Bunlar da mangaların ve diğer içeriklerin izinsiz kopyalanamayacağını belirten yayıncıların politikalarına aykırı olduğu için Technopat'a bu konuda taleplerini iletebiliyorlar. Dolayısıyla, bu konuların yaygınlaşması forum için aykırı durum oluşturuyor. Her kuralın arkasında hem forumu hem de üyeleri korumak için gereken bir sebep bulunuyor. Bundan şüpheniz olmasın.

Bildirim gelmemesi hakkında geri bildiriminizi aldık. Olası teknik bir sorundan ötürü gönderdiğimiz bildirim tarafınıza iletilmemiş gibi görünüyor. İnceleyeceğiz.

İyi Sosyaller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı