Konuyu anlıyorum ama test çözemiyorum

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben 11. sınıf sayısal öğrencisiyim. Konuyu dinliyorum ve anlıyorum ancak konuyla ilgili testi çözemiyorum. Bu sorunu iyi derece yapmış bir tanıdığıma sordum dedi ki her öğrencinin sorunu bu sen çöz yanlışlarına bak düzeltirsin dedi. Gerçekten öyle mi, ben başka bir şeyi mi yanlış yapıyorum, testlerin netini artırmak için ne yapmalıyım?
Netler beklediğimden düşük çıkınca çalışma motivasyonumda gidiyor.

Not: Şu an kimya ve biyoloji çözdüm birazcık bir test örnek vereyim—>
Kimya -12 soru -1 boş/4 yanlış miray yayınları.

Arkadaşlar merhaba. Ben 11. sınıf sayısal öğrencisiyim. Konuyu dinliyorum ve anlıyorum ancak konuyla ilgili testi çözemiyorum. Bu sorunu iyi derece yapmış bir tanıdığıma sordum dedi ki her öğrencinin sorunu bu sen çöz yanlışlarına bak düzeltirsin dedi. Gerçekten öyle mi, ben başka bir şeyi mi yanlış yapıyorum, testlerin netini artırmak için ne yapmalıyım?

Kolaydan zora testler var onlardan çözmeyi deneyin hocam.

Hocam bende aynı konudan şikayetçiydim 1 - 2 güne kadar. Ama soruları açınca yapmaya çalıştım yanlış yaptığımın çözüm videosunu izledim. Bilmediğim konuları benim hocamdan tekrar ettim şu an güzel ilerliyorum bakalım ne olacak.

Bunu yaşamayan yoktur merak etme bra
Çözmeye devam et kesinlikle. Bir yerden sonra aynı spora yeni başladıktan 1 ay sonra hiç bilmediğin hareketleri refleks olarak ve doğru formda yapman gibi bütün soruların yapılış şekilleri mantıkları oturacak. Kafadan çözmeye başlayacaksın, ben bu tarzı biliyorum diyeceksin kardeşim

Yeni konular

Geri
Yukarı