Çözüldü Konuyu öne çıkar ne oldu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bağışları alıp kaçtı. Allahtan çok bir şey değil, 15 dolar.

Eklentiyi yazmış zaten, kaçma durumu yok. Sadece güncellememiş. Belki başına bir şey gelmiştir. Ya da bırakmıştır.

Koca XenForo'da yapacak kimse olmaması da ayrı bir durum tabii.

@Recep Baltaş yeni konu açmak yerine hazır buradayken sorayım, mesaj bölümleri bir ihtiyaç değil biliyorum ama, onun için benzer bir durum söz konusu mu?

Sizin yazmanız gibi.
Mesaj özelliği zaten var XenForo'da, biz açmıyoruz. İnsanlar özelden soru sormaya başlıyor.

Mesaj özelliği zaten var XenForo'da, biz açmıyoruz. İnsanlar özelden soru sormaya başlıyor.

Eskiden profilde gözüken istatistiklerden bahsediliyor sanırım. Bölüm bölüm kaç mesaj yazılmış, bunları gösteren.

Eskiden profilde gözüken istatistiklerden bahsediliyor sanırım. Bölüm bölüm kaç mesaj yazılmış, bunları gösteren.
Neden gitti fikrim yok ama açabiliyorsak açalım tabii ki @MF .

@Recep Baltaş yeni konu açmak yerine hazır buradayken sorayım, mesaj bölümleri bir ihtiyaç değil biliyorum ama, onun için benzer bir durum söz konusu mu?

Sizin yazmanız gibi.
Bunun konusunu açtınız ve ben de "geri gelecek" dedim. Biz yazabiliriz veya yazmayabiliriz, "geri gelecek". Gördüğünüz gibi aynı cevabı veriyorum. Şimdi aynı soruyu tekrar sormanın ne faydası oldu?

Geri
Yukarı