Konya'daki konser sırasında sahneye atlayan kişi: Konya uyan artık, AK Parti'ye oy verme!' dedi

Woow efsane bir hareket(!)

Tüm konya artık CHP'li olmuştur. Görev başarı ile tamamlandı heralde?

Not: Bu tarz saçma sapan hareketler söylemler ile hiç bir şey olmaz. Ülkeye kaliteli muhalefet ve kaliteli muhalifler lazım sadece. Zaten kaliteli muhalefet olsa Konya AKP'ye oy vermezdi...
Ne yapalım o zaman?
Anlat bakalım.
Yahu herhangi bir eylem olduğunda hemen "öYle yApmAyıN biR iŞe yAramIyor yAw"
Eylem yapmaya yapmaya ne olacak?
Susup susup nereye kadar gideceğiz?
Hem mültecisever, hem de AKP'lisin demek.

Yahu bırak insanlar nasıl eylem yapıyor ise yapsın.
Bak birisi "Ülkemde Mülteci İstemiyorum" yazıp yanına Svastika koyarsa o zaman tepki göster zaten.
Ama insanlar herhangi bir eylem yaptığında hemen zırlanıp "yApmAyın yApmAyın bİR hAlTa yAramIyor 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭" denmez.

Tabii bir mülteciseverin bunu anlamasını bekleyemezdim.

Heh dedim ki nerede bu gezi seviciler damladı bir tane. Gezi olayının ülkeye olan milyarlarca dolar zararı umurunda değil, şehit olan polisler umurunda değil, dükkanı zarar gören esnaflar umurunda değil, düpedüz terör eylemine dönüşmesi umurunda değil adam oradan akpnin oyunu arttırdığına takılmış. Ya sizi var ya Allah ıslah etsin başka diyecek bir şey yok.
Alaka? Akpnin arttığı oya takılmamla polisin şehit olmasının alakası nedir? Ikisine de takılmış olmam mümkün değil mi mesela ama konunun polisin şehit olmasıyla, gencecik Ali Ismail'in linçlenmesiyle vs alakası olmadığı için yazmamış olabilir miyim?

Kaldı ki akpnin aldığı oy da zaten en son takıldığım şey. Anlayacak melekelere sahipsinizdir umuyorum. Neyse 128 bin kere 128 milyar dolar nerede diye yazarsanız twitter'a hükümet düşüyormuş. Deneyin. 48 saat yazarsanız mıydı yoksa?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı